2737
2734

دوساله توی خونمونم فقط دارم درس میخونم پدرم خیلی سر ازدواج داداشم ناراحته به منم گفت نامزدو ول کن این یکی از دلایله ناراحتیمه من تلاش کردم همه نمره هام بالا بشه سه ماه پیش خسته شدم با نامزدم جرو بحث کردم ورفتم سه ماه بدو پشت سر گذاشتم خیلی حالم بد بود از مامان بابام خسته بودم ولی بزور داشتم پایان ناممو مینوشتم بعد سه ماه بابام با دادو بیداد خواست پس اندازمو بگیره برای داداشم خانه بخره منم ناراحت شدم چون خودش هیچ وقت چنین کمکی بهم نکرده وپولمو واسه مهاجرت میخوام از اون روز که دعوای شدیدی باهاش کردم حالم بد شده همش خوابم با نامزدم اشتی کردم ولی بازم حالم بده هیچی راضیم نمیکنه ارزوی مرگ دارم نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز دلم

یه یا علی بگو

بلند شو💚

ان شاءالله خود خدا کمکت کنه

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}
2738
چطوری اعصابم متشنجه‌

ی کاغذ بردار روش همممممهی چیزایی ک اعصابت خورد کرده بنویس بعد ک همممممممشو نوشتی  جلوشبا خودکار قرمز ی نتیجه یا راه حل پیدا کن و بنویس

بعدم برو سراغ کارات

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}
عزیز دلم یه یا علی بگو بلند شو💚 ان شاءالله خود خدا کمکت کنه

نامزدم میگه من دعاکرده بودم اگه تو قبلا با کسی بودی مابهم نرسیم فکر میکنم برای همین سنگ میافته.خیلی حرفش اذیتم کردع.من دعا کرده بودم هرچی به صلاحه بشه.خستم از همه چیزو همه کس گناه من چی بوده

نامزدم میگه من دعاکرده بودم اگه تو قبلا با کسی بودی مابهم نرسیم فکر میکنم برای همین سنگ میافته.خیلی ...

به خود خدا توکل کن عزیزم

میخوای اگه کار اشتباهی هم قبلا داشتی توبه  کن بابتش و از خدا بخواه هررررر چی ب صلاحته رو بزاره جلو پات😍

ان شاءالله که کارت درست میشه💚

2706