2726

زنش برادر شوهرشو میاورده خونه هر صبح 

ولی من میگم اگه چیزی بود دیگه هر صبح ک نمیومد 

شاید میومده غذای شوهر طرفو بگیره ببره 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میگفت میخواد با این کارش مخ شوهرمو بزنه

پروفایلم اون لحظه ایه که سیندرلا لنگه دیگه ی کفشو از جیبش در میاره میگه : نگران نباشین من لنگشو داااررررم 😅😍 قیافه نا مادری : 😲😲🙀🙀🙀🤬🤬😱😱😱
میگفت میخواد با این کارش مخ شوهرمو بزنه

من کار اون خانم رو تایید نمیکنم به هیچ وجه 

چون بهرحال هر لباسی جای مخصوص به خودش رو داره و البته فکر میکنم استارتر هم یکم اغراق میکرد 

ولی خب داشتم به این فکر میکردم زنایی که فکر میکنن شوهرشون تام کروزه و همه قصد دزدینش رو دارن 

اگه توی ایران ازادی حجاب بود چه کارها که نمیکردن و چه چیزها که نمیگفتن

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
من کار اون خانم رو تایید نمیکنم به هیچ وجه  چون بهرحال هر لباسی جای مخصوص به خودش رو داره و ال ...

اره دقیقا

بنظرم باید رو طرز فکرشون کار کنن

اینجوری زندگی واسه خودشون سخت میشه 

پروفایلم اون لحظه ایه که سیندرلا لنگه دیگه ی کفشو از جیبش در میاره میگه : نگران نباشین من لنگشو داااررررم 😅😍 قیافه نا مادری : 😲😲🙀🙀🙀🤬🤬😱😱😱
خب چه اذیتی داشته برای ایشون؟

شوهر اون خانم تام کروز بوده(مثل همسر بقیه نینی سایتی ها)ایشونم فکر میکرد اون خانم بخاطر همسر ایشون لباس نامناسب میپوشه و قصد داره همسر پاک بی گناه ایشون رو از راه به در کنه

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
2706