2726
عنوان

هفته دیگه وقت سقط دارم. هفته 18 هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 8597 بازدید | 148 پست
انشاالله که سالمه ببین من از توی همین نی نی سایت یه دوست پیدا کردم اونم سل فریش برای همون بیماری پس ...

سلام جواب اومد دخترم سالمه خداروشکر

انشالله بارداری بعدیت بسلامت طی بشه

نگم که چه ها برمن گذشت که خودت میدونی....

امیدولرم حالت بهترشده باشه روحی وجسمی

منکه حس میکنم جون توتنم نیست یجوری انگار ازدرون پوچ شدم 

سلام جواب اومد دخترم سالمه خداروشکر انشالله بارداری بعدیت بسلامت طی بشه نگم که چه ها برمن گذشت که ...

خدا رو شکر

دیگه آروم باش

تموم شد

انشاالله بقیه بارداریت به خوشی بگذره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم دوستم.الان همش استرس اب دوربچه رو دادم چون کم بود قبل امنیو.توکلبخدا بهتری شما؟شوهرت چطور

ما هم بد نیستیم. با شوهرم گاهی بحث میکنیم. من دلم میخواد اقدام کنم. اونم دیروز گفت باشه دیگه جلوگیری نکنیم. بعدش زد زیرش. 

چه میدونم والا. چشممون ترسیده دیگه

2728
ما هم بد نیستیم. با شوهرم گاهی بحث میکنیم. من دلم میخواد اقدام کنم. اونم دیروز گفت باشه دیگه جلوگیری ...

انشالله بهترم میشید

الان که زوده به بدنت استراحت بده ۳ماه حداقل

اونم راضی میشه معلومه نینی دوسداره

انشالله به حق فاطمه زهرا میای خبرای خوب میدی بهم بزودی

بیخبرم نزاریااااااا

منم ۱۹ هفته سقط کردم چون چاره ای نبود اینده ش و مشکلات بعدش مهمتر بودن.یه وقتا اسمش سقط درمانیه.از ا ...

من خیلی الان اوضاعم بده. دائم با شوهرم دعوا داریم. من میخوام دوباره اقدام کنم و اون چسبیده به عزاداری. آنقدر خودخواهه که نميفهمه به دنیا آوردن یه بچه مشکل دار بی انصافی در حق اون بچس. 

من حتی یک درصد هم از کاری که کردم پشیمون نیستم ولی راستش کم کم دارم از انتخاب شوهرم پشیمون میشم. 

راستش دیگه واقعا داره از چشمم می افته

من خیلی الان اوضاعم بده. دائم با شوهرم دعوا داریم. من میخوام دوباره اقدام کنم و اون چسبیده به عزادار ...

همسرت احتمالا بار اولشه با چنین مشکلاتی روبرو میشن و هنوز هم خیلی جنبه پذیرشش رو نداره‌ما چون دوتا بچه از دست دادیم و فرزند اولم۳ساله بود که از دست دادیم و میفهمیم بچه مریض بدنیا اوردن چقدر دردسره وچقدر خودش عذاب میکشه و بهتره هیچ وقت به این دنیا نیاد ترجیح دادیم عقلانی برخوردکنیم با اینکه خودنونم خیلی برامون سخت بود .ماهم دنیا برامون تیره وترشد والان هیچ فرزندی نداریم ولی چاره ای جز پذیرشش نداریم و توکل بخدا و درمان ژنی هم نداریم.همسرت به مرور زمان میپذیره روحیه خودتو نباز سعی کن عادی زفتارکنی و به اونم روحیه بدی و بزار یه ۶ ماه بگذره بعد برو‌تحت نظر واقدام کن الانم خودتو مشغول کن وفکرتو ازبچه ومسائل بچه بیرون بکش ‌به خودت وزندگیت برس.

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
همسرت احتمالا بار اولشه با چنین مشکلاتی روبرو میشن و هنوز هم خیلی جنبه پذیرشش رو نداره‌ما چون دوتا ب ...

خیلی متاسفم 

واقعا جلوی یه مادر مثل تو که بچه اش رو دنیا آورده و رفتنش رو دیده آدم حق ناله نداره. 

نمی‌تونید تخمک یا اسپرم یا حتی جنین اهدایی بگیرید؟ باور کن ایران از این لحاظ پزشکی خیلی پیشرفته ای داره و به نظرم ایرانی ها نسبت به اروپایی ها منطقی تر و بازتر فکر می‌کنند. 

خیلی متاسفم  واقعا جلوی یه مادر مثل تو که بچه اش رو دنیا آورده و رفتنش رو دیده آدم حق ناله ندا ...

ممنون عزیزم....چی بگم‌که نگفتنش بهتره‌همسرم اصلا قبول نمیکنه این چیزارو واصلا از لحاظ هزینه صفرم.واقعا ندارم.و نمیدونیم باید چکار کرد.از یه سمت داغ رو فرزند واز یه سمت این مشکلات از یه سمت هزینه ها....

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
2706