2726
عنوان

هفته دیگه وقت سقط دارم. هفته 18 هستم

8609 بازدید | 148 پست

من هفته دیگه، 5 شنبه وقت دارم برای سقط. چون برای پسرم سندرم کلاین فلتر تشخیص داده شد. از هفته 10 تا هفته پیش دنبال آزمایش هاش بودیم. 

از طرفی مطمئنم تصمیمم درسته و همچین ریسکی نمیتونم بکنم چون این بچه ها ریسک بالایی برای اوتیسم و اختلال یادگیری و هزار تا مشکل دیگه دارن چون دوتا بچه دیگه هم دارم و به هر حال باید به اونا هم فکر کنم. از طرفی دلم برای این بچه هم میسوزه. 18 هفته کم نیست. سنم هم کم نیست. 37 سالمه. 

تصمیم داریم بعدش دوباره اقدام کنیم. میترسم دوباره مشکل کروموزومی تکرار بشه. اصلا بعد سقط کی میشه دوباره اقدام کرد. دوباره بعدش باردار میشم؟ 

میترسم بعدش عذاب وجدان بگیرم و افسرده بشم. 

نظر شماها چیه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آها.انشالا که بچه دارمیشی نگران نباش

مرسی عزیزم 

شوهرم با بچه هام خیلی خوب رفتار میکنه. دلم میخواد آرزوش رو برآورده کنم. 

ولی از سنم میترسم. میترسم باز این مشکل یا مشکل کروموزومی دیگه ای پیدا بشه. 

مرسی عزیزم  شوهرم با بچه هام خیلی خوب رفتار میکنه. دلم میخواد آرزوش رو برآورده کنم.  ولی ...

نگران نباش مامان منم بعد دوتا بچه یه سقط تو ۴۱ سالگی داشت بعدش دوباره باردار سد یه بچه ی فوق العاده زرنگ و باهوش اورد

ببخشید منم سلفری دادم.شما خودتون خواستین این بیماری هم چک کنن؟یا انجام میشه روتین؟مگه فقطتریزومی ۱۳ ...

روتین فقط سه تا تریزومی اصلی هست. من ایران نیستم. یه پول بیشتری دادم هر 23 تا کروموزوم بررسی شد. که میگم خدا رو شکر که این کار رو کردم. 

مرسی عزیزم  شوهرم با بچه هام خیلی خوب رفتار میکنه. دلم میخواد آرزوش رو برآورده کنم.  ولی ...

نگران نباش خاله من ۴۵سالشبود دخترشو دنیا اورد الان یه پارچه ماهه

همیشه روزگار بامن ساز مخالف زد
روتین فقط سه تا تریزومی اصلی هست. من ایران نیستم. یه پول بیشتری دادم هر 23 تا کروموزوم بررسی شد. که ...

انشالله بارداری بعدیت سلامته نینیت

ای خدا منم به شک افتادم.نمیدونم اینجا انجام میدن یا ن....خدایا

2706