2726

کانال توی تلگرام عمده فروش چجوری‌بهش اعتمادکنم اسمش زهرایزدانی نژاده شماره تلفن گذاشته امازنگ میزنم تماس های دریافتیش مسدوده پیام دادم‌گفتم چرامسدوده میگه زیادزنگ میزنن مسدودکردم

💕عشق من علی💕

من بودم ریسک نمیکردم ببین قشم بهترین حالت اینه که خودت بری خرید کنی اجناسش به شدت قیمت مناسب میفته 

belfijoon هستم                                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضي از پروژه هاي ارزديجيتال هستن كه در قبال لايك و فالو و سابسكرايب شبكه هاي اجتماعيشون مثل تلگرام و اينستاگرام و يوتيوب و توييتر، اون ارز خودشون رو به شما پرداخت ميكنن و شما ميتونيد با انجام كارها ارزهاي ديجيتال  را رايگان بدست  بياريد

اگه سایت ندارن خیلی قابل اعتماد نیستن. من فروشگاه اینترنتی اسباب بازی خوب و معتبر میشناسم. حتما باید ای نماد داشته باشه، ِآدرس داده باشه و تلفن پاسخگو داشته باشه. سایت هویو همه اینا رو داره. فروش عمده هم دارن باید تماس بگیری پشتیبانی راهنماییت میکنن واسه سفارش عمده. تازه ارسال رایگاه هم هست واسه فروش عمده