2726
عنوان

درمان شکاکی من

494 بازدید | 10 پست

سلام دوستان..من دیکه تصمیم گرفتم همه چیو ب خدا واگذار کنم خیلی مطلب خوندم مشاوره گرفتم قرصم میخورم روزی یک چهارم ولی هنوز میگن ی ماه بعد اثر میکنه..دیگه نمخوام شکاک باشم با مسائل راحت برخورد میکنم چند روز پیش تو خواب شوهرم اسم خانم گفت ولی واضح نبود صد در صد انگار میکفت رعنا پرسیدم وقتی بیدار شد گفت یاذم نبس چی خواب دیدم منم پیگیر نشدم تا اینکه خودم خواب دیدم با یکی به اسم امیر دعوا میکنم هعی میکفتم امیر.‌نمیدونم شاید خدا میخواد دلم اروم کنه که ممکنه ادم تو خواب هر چی بگه نظر شماها چیه

هر شب با بوی تو ارام میگیرم با اینکه ندارمت تو را در کنارم..فرشته کوچک من کی میشود که بیایی

من نصف شبا تو خواب هزیون زیاد میگم..

چن شب پیش نصف شب رو شوعرم بلند شدم گفتم پاشو ببینم..طفلک بیدارشده گفت جان...گفتم بنظذت رنگ بنفش قشنگه یا نارنجی..بعد گفتم ن بنفش بهتره بعد گرفتم خابیدم...

جالب اینجاس صبح هیچکدومم یادم نبودن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نظر من اینه که یه چهارقل بخونی از خودت تعریف کردی  حالا که خدا هم میخاد تو آگاه بشی و دست از ق ...

چهار قل واسه ارامشم بخونم؟

هر شب با بوی تو ارام میگیرم با اینکه ندارمت تو را در کنارم..فرشته کوچک من کی میشود که بیایی
2728
من نصف شبا تو خواب هزیون زیاد میگم.. چن شب پیش نصف شب رو شوعرم بلند شدم گفتم پاشو ببینم..طفلک بیدار ...

من خودم تو خواب زیاد حرف میزنم داد میزنم 

تصمیم گرفتم به خدا بسپارم زندگیمو شوهرمو..من خوبی میکنم مخبت مو میکنم اگه اون قدر ندونه دیگه مشکل خودشه

شوهرت کاری کرده که بهش شکاکی؟

نه هیچیهر وقت شک کردم بجوری ثابت شده ک اشتباه میکنم