2733
2734
عنوان

تجربه من و جنسیت پسر👶

3850 بازدید | 25 پست

مامانا سلام میخوام از ویار و جنسیت نی نی براتون بگم

۱-من از اول بارداری حالت تهوع خیلی کمی داشتم 

۲-از اول بارداری خیلی پر خور شدم یعنی اشتهام زیاد بود

۳-علاقه به ترشی و شوری داشتم از شیرینی هم بدم نمیومدا ولی زیادم نمیخوردم

۴-ته مونده ی نون رو نمیخوردم

۵-خوشگلتر شدم درسته موهام ریزش داره ولی پر پشت تر شده

من ویارم کاملا برعکس خواهرم بود در حالیکه اونم پسرشو باردار بود میخوام بگم ویار اصلا ربطی به جنسیت نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوتا پسر باردار شوپ اصلا شبیه هم نبودن  حتی ی ذره

آره بنظر منم تغذیه و ایناهم ربطی نداره چون من موقع اقدام همش سردی و لبنیات میخوردم یعنی به قدری دوغ میخوردم که حدی نداش😂روزی یه پارچ من و شوهرم دوغ میخوردیم😂😂😂😬

2728
آره بنظر منم تغذیه و ایناهم ربطی نداره چون من موقع اقدام همش سردی و لبنیات میخوردم یعنی به قدری دوغ ...

دقیقا همش چرته...فقط به زمان تخمک گذاری و ژنتیک ربط داره...اما خب یه عده دوست دارن با تغذیه علم و ژنتیک رو ببرن زیر سوال

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
آره بنظر منم تغذیه و ایناهم ربطی نداره چون من موقع اقدام همش سردی و لبنیات میخوردم یعنی به قدری دوغ ...

من خودم برای دختر اقدام کردم ولی پسر شد

شدید دوغ می خوردیم حتی همسرم به جای آبم دوغ می خورد ،کافیین مصرف نمی کردیم ولی پسرشد

2738
من شدید شیرین می خورم ،چهره ام تغییر نکرده ،ورم وشکم ندارم،حالت تهوع کلا نداشتم وندارم ،پر انرژی هست ...

عزیزم من هفته ۱۳ رفتم سونو ان تی یعنی انقدر مطمئن گفت مه دختره بعدش آنومالی هفته ۱۹کفت پسر😬

من خودم برای دختر اقدام کردم ولی پسر شد شدید دوغ می خوردیم حتی همسرم به جای آبم دوغ می خورد ،کافیین ...

من بخاطر دختر دوغ نمیخوردم شایدم ویارم دوغ بود نمیدونم

عزیزم من هفته ۱۳ رفتم سونو ان تی یعنی انقدر مطمئن گفت مه دختره بعدش آنومالی هفته ۱۹کفت پسر😬

برای من سونوگرافم دوست همسرم هست ،خود همسرمم پزشکه قطعی تعیین شد ،البته دقت خیلی بالایی می خواد که بعضی ها حوصله ندارن

2706