2737
2734
عنوان

راهنمایی مراحل ثبت نام در نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 84893 بازدید | 431 پست

بعد چنددسال اومدم فقط ی یادگاری بنویسیم برم:|

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.

سلام من موقعی که میخوام وارد سایت شم روی صفحه ی ورود خودش رمزمو وارد کرده ،هر چی پاک میکنم بازم میاد

یعنی یکی بخواد با گوشی من وارد ستیت بشه راحت میتونه چون رمز ورود اونجا نوشته شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من با کمک استارتر تازه عضو شدم 

برای طول عمر زیاد خانواده ام وسلامتی آنها دعا میکنید؟ممنونم یک صلوات بفرستید  امضای بعدی ............. 〰〰〰〰〰🐠〰〰〰🐬〰〰 بپا نیوفتدی تو آب 〰〰〰〰〰〰〰〰〰م.〰〰〰〰〰〰
2731
فاطمه عزیز، در قسمت "نی نی سایت من"، گزینه "تیکر بارداری" را در نوار بالا انتخاب کنید و اطلاعات بارد ...

سلام آقای دکتر، من در 7هفته بارداری سونو انجام دادم که هماتوم 9*29میلی متر در اطراف ساک حاملگی روئیت شد و سونو گفت ک ضربان قلب جنین ضعیف است و دکتر شیاف و قرص رقیق کننده خون داد ،دو سه بار خونریزی داشتم و الان دو سه روزه خونریزیم شدیده ،ایا خطرناک هستش ؟؟؟

2738
2706