2737
2734

خودم ازشون خرید کردم خیالتون جمع قیمتاش واقعا عالیه و جنسشون همون چیزی هست که خودشون میگن🙂🤍❤

🤤❤عشقای مامان دلارا ودلارام و اروین و ارمین 🥺💜مامان دورتون بگردع

جونزززززززززززز

اگه پیج اینستا دارن هم بذار😍

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام یه لحظه بیایید لطفا تاپیکای قبلم سر بزنید⁦❤️⁩ 

منم ظروف تزیینی میفروشم 

کارای دیوار کوب سفالی با طرح های مختلف

@yek_tarh_eshgh   پیج اینستا / کانال تلگرام.                 نقاشی با تکنیک های مختلف مخصوص هدیه و یادگاری طرح های جذاب تولد ، تاریخ عقد، عاشقانه ، سنتی ، نقطه کوبی، فانتزی ، ورق طلا و...⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩                                 خوشحال میشم کارامو دنبال کنی🥰⁦☘️⁩⁦☘️⁩                           سفارشاتونو با عشق انجام میدم و میفرستم 🎀.                
2731
جونزززززززززززز اگه پیج اینستا دارن هم بذار😍

🙂🤍اینستا چند بار خرید کردم نیاوردن این که میگم عالیه خیال جمع

دوستاتونم بگید بیان 🤍❤

اول برنامه سروش رو نصب کنید اسم این کانالارو که سرچ کنید واستون میاره و عضو شید اگه خواستید خرید کنید به پیوی مدیر گروه میرید و بهتون میگه جدول سایز بندی داره🤍❤تا حالا نشده جنسی که خرید کردم کوچیک یا بزرگ یا جنسش بد باشه