2137
2106
عنوان

بنظرتون این یعنی آپاندیس دارم؟

54 بازدید | 16 پست

تو این یه هفته حدودا ۳یا چهار بار سمت راست شکمم بدجوری درد گرفت دیشب هم ساعت ۱شب تا ۲خیلی درد کرد که میخواستم از ترسم برم بیمارستان ولی دردش خوابید. آپاندیس دردش این شکلیه؟

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

درمورد سقط نمیدونم

ولی بچه بودم عمل کردم یادمه درد خیلی بدی داشتم این جوری نبود چندروز طول بکشه

اگه اذیتت میکنه بهتره بری دکتر 

Sen son aşkım,son ümidim olacaksın.kalbimde her zaman tek kalacaksın,ruhum dudaklarınd hayat buluyor ,yaşadığım en büyük aşk sen olacaksın...♾❤️                                                       #🧑🏼‍🎨😂🕊🦀

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

عزیزم فک نکنم آپاندیس باشه چون منم اینجوری شده بودم سمت راستم درد میکرد و فقط با شیاف یه کم خوب میشدم رفتم سونو،آزمایش،عکس،تا چی بگم آزمایش بارداریم دکتر نوشته بود ک آخرش گفتن سالم سالمی ☹😑🥴بعدچن روز مسکن خوردن خود بخود خوب شدم

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه
2166
عزیزم فک نکنم آپاندیس باشه چون منم اینجوری شده بودم سمت راستم درد میکرد و فقط با شیاف یه کم خوب میشد ...

عزیزم دکتر بهت نگفت علتش چیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درمورد سقط نمیدونم ولی بچه بودم عمل کردم یادمه درد خیلی بدی داشتم این جوری نبود چندروز طول بکشه اگ ...

یعنی دردش اونجوری نیست که یه ساعت درد کنه بعد دوروز دیگه دوباره درد کنه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی دردش اونجوری نیست که یه ساعت درد کنه بعد دوروز دیگه دوباره درد کنه؟

والا برای من درد شدید بود مجبور شدم برم عمل دیگه درحدی نبود بتونم تحمل کنن

Sen son aşkım,son ümidim olacaksın.kalbimde her zaman tek kalacaksın,ruhum dudaklarınd hayat buluyor ,yaşadığım en büyük aşk sen olacaksın...♾❤️                                                       #🧑🏼‍🎨😂🕊🦀
نه هیچی نگف آخه چون همه چی نرمال بود..اصلا یه جوری درد میکرد درس نمیتونستم راه برم..ولی جی بگم هیچی ...

خداروشکر کاش واسه منم هیچی نباشه 😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2165
آها .مرسیی گلم

خواهش عزیزم

2183
درد اپاندیس ممتده خیلی هم بی اشتها میشی و حالت تهوع هم ممکنه داشته باشی علامتهای شما به اپاندیس نمیخ ...

من فقط درد دارم .اتفاقا اشتهام زیاده و تهوع ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40