2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو امضام هست خیلی قشنگه

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

ایرانی : یکی حال تو بد کنه . یوسف زمانی 

غرق گریه . اشوان .

ارون افشار .‌‌‌‌‌‌‌عاشق  کش 

بگو کجایی . آرمین زارعی 

اینا اشک منو در میاره . البته من زود گریه ام میگیره حتی بدون اهنگ . امیدوارم دلت آروم بشه .🙂

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
2738
بازم بگو 

الان می‌فرستم 

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹

گرشا رضایی . حقمه 

محمد علیزاده . کجا میری . برگردی ای کاش

یک آهنگ هست جیگر منو میسوزونه واقعا از ته دل اشک میریزم . اهنگ نیمه پنهان . سینا سرلک 😭

رضا صادقی .رد پا . راحت رفت .

توهم. میثم ابراهیمی .

بهنام بانی . خواب تو دیدم . ماه عسل ۹۷ 

تبر . علی یاسینی 

پاییز بی بهار ‌‌.  میزنه پر . بخواب دنیا .مهدی جهانی . 

مهدی احمد وند . کم آوردم.

بی احساس . روز سرد .شادمهر عقیلی.

بهنام بانی . بسمه 

هر  وقت که بودی . تتلو 

رگ خواب . سهیل مهرزادگان

2706