2737
2734

بچه هامن هفته ۵بارداری ام تازه پریروزفهمیدم وبتام۴۷۸بوددیروزدل دردشدیدگرفتم ی ساعت بعدش لکه قهوه ای رفتم سونوشکمی هیچی دیده نشدحتی ساک واینکه احتمالای کیست خیلی کوچیک هم دارم امروزب خونریزی افتادم رفتم بتام شده ۱۰۶۰دکترگفت شنبه بیاسونوواژینال وبتاتاببنیم خارج رحمه یاسقط شده یاهست برام دعاکنیدصلوات حمدایه الکرسی نمیدونم هرچی دوست  دارین بخونین محتاج دعاتونم

ایشاله برات بمونه...برات یک ایه الکرسی میخونم..

تو هم قول بده ایشالله بچت برات موند...

رفتی برای صدای قلب از ته قلبت بام دعا کنی منم ماپان شم

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشاله برات بمونه...برات یک ایه الکرسی میخونم.. تو هم قول بده ایشالله بچت برات موند... رفتی برای ص ...

مرسی عزیزم ب خدای چشمم اشکه ی چشمم خون ان شالاب حق صاحب این عزاشماهم مادرشی من نذرحضرت ابوالفضل کردم ان شالادامنتوسبزکنه بچه منم سالم وسلامت نگه داره

مرسی عزیزم ب خدای چشمم اشکه ی چشمم خون ان شالاب حق صاحب این عزاشماهم مادرشی من نذرحضرت ابوالفضل کردم ...

حسم میگه بچه ات برات میمونه...

عزیزم..خدا بزرگه ...

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2738

عزیزم منم مثل شما بودم. تا هقته ۸ تازه ساک دیده شده هفته ۹ جنین و قلب .سر بچه دومم هم همیطور .بعضی ها همینطوری هستن .

اصلا ب هیییییییییییییچ وجه نرو واژینال .خود وازینال بدتر باعث خونریزیت میشه بدتر میوفته . من سر یکی از جنینام همیطوری شدم  وقتی وازینال کرد گفت ی چیزی معلومه و من خوشحال ب عد ۳ روز خونریز و افتاد . بخاطر همین میگم بعصی ادما مثل منو شما ساک و جنینمون دیر تشکیل میشه و نگران نباش

خدا پشت درم.در رو باز کن کارت دارم  
عزیزم منم مثل شما بودم. تا هقته ۸ تازه ساک دیده شده هفته ۹ جنین و قلب .سر بچه دومم هم همیطور .بعضی ه ...

خب اخه اگه خارج رحم باشه چی؟ برامن یاک ایناتوسونوشکمی دیده نشده خودمم ازوازینال میترسم احتمال epدادن بداهمین ن شیاف دادن ن هیچی.چکارکنم

عزیزم ی راهنماییت میکنم فقط برام دعا کن این غم و نگرانی ازم دور بشه .تورو ب فاطمه زهرا

منم مثل شما بود و لکه قهوه ای و گاهی سیاه یا قرمز 

ب این نکته ۳ هفته توجه کن .از پله ها اصلا بالا پایین نرو. اروم بشین و پاشو و کمتر کار خونه کن .ببخشیدا رابطه اصلا نداشته باش اصلا. تو سرویس بهداشتی زیاد نشین .خودتو با اب گرم نشور .حموم نرو جهنم کثیف میشی فقط لباس عوض کن و موهاتو بشور. اصلا بدنتو گرم نکن.پتو ننداز روت تا گرم نشی .اینارو انجام بده مطمعن باش نی نی برات میمونه .من همه اینارو رعایت کزدم بعد ۲ تا قسط بلاخره برام موند .مطمعن باش برای شمام میمونه.وازینال 

نریااااا

عزیزم ی راهنماییت میکنم فقط برام دعا کن این غم و نگرانی ازم دور بشه .تورو ب فاطمه زهرا منم مثل شما ...

ممنون عزیزم ان شالاحاجتت رواشه اخه میترسم خارج رحم باشه.براهمین میگم واژبنال برم

ممنون عزیزم ان شالاحاجتت رواشه اخه میترسم خارج رحم باشه.براهمین میگم واژبنال برم

خارج از رحم تا ۹ هفته جا داره دربیارن و گاهی خود خارج از رحم خود ب خود می افته .اون الان ب قدری کوچیکه ک‌سنش کمه دیده نمیشه با وازینال معلومه  صبر کن تا با سونوی شکمی دیده نیشه .این روزاهتو من داشتم و درک میکنم .منم عجله کردم و رفتم وازینال تا دستی دستی باعث سقط شدم .ولی این بار ک وازینال نرفتم و اون کارارو عایت کردم خداروشکر برام موند 

خارج از رحم تا ۹ هفته جا داره دربیارن و گاهی خود خارج از رحم خود ب خود می افته .اون الان ب قدری کوچی ...

برام دعاکن ب خدااین دوروربدتربن روزای عمرم بودخونم روشن شده رنگش نگرانم میترسم پس شنبه فقط بتالدم ب نظرت؟

2706