2726
عنوان

چه جوری عیبمو پیدا کنم؟

92 بازدید | 12 پست

بالای ده مورد خواستگار معرفی شد و اومدن خونمون اما نپسندیدن، و دیگه زنگ نزدن ( فقط یک مورد رو من رد کردم)

حتی یه مورد بود منو آقا باهم رفتیم کافی شاپ و در اخر صحبت نظر همو خواستیم و اون آقا گفتن نظر من مثبته و چند روز بعد باهام قرار دوم رو گذاشتن اما چندساعت بعد کنسل کرد( واسطه گفت ازت خوشش اومده بود ولی مشکل مالی داشت)

یه همکلاسم هم بود که گفت بیشتر آشنا بشیم و بعد گفت اختلاف اعتقادی مذهبی داریم( من اهل نماز و روزه ولی اون آقا کلا به وجود خدا هم شک داره) و کنسل کرد اما متوجه شدم که با یه زن مطلقه هم وارد رابطه شده 

یه مورد هم هس که اون منو میخواد اما قیافه اش به دلم نمیشینه و حس تنفر دارم بهش 

حالا نمیدونم مشکل از قیافمه یا چی؟

چه جوری بفهمم چرا هیچ کدوم از خواستکاری هام به سرانجام نمیرسه و یا چرا دیگه زنگ نمیزنن؟

اگه قیافه بود نمیومدن خواستگاری اصلا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

خب عزیزم اونی که مشکل مالی داشته یا مثلاً اعتقاد نداشته همون بهتره که بهم بزنه و بره اونم که به ذلت ننشسته که هیچی دیگه 

ناراحتی ندارع قسمتت هرکس باشه و هر کجا باشه به وقتش میاد انشاالله خوشبخت باشی همیشه

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چنتا خواستگار داشتم اومدن و رفتن هیچی به هیچی حتی نمیدونم چرا. حالم از ازدواج سنتی بهم میخوره ولی چاره ای هم ندارم

زنی که سرو صدا داره یعنی دوستت داره ، از زنی که ساکت شده بترس یعنی پایان

سلام

صرفا بحث نپسندیدن شخص شما نیست

گاهی همونطور که گفتین مشکلات مالی

گاهی تفاوت اعتقادی

گاهی تفاوت فرهنگی

گاهی اختلاف سطح خانوادگی

گاهی انتظارات زیاد شما

گاهی ظاهر

در کل اجازه ورود خواستگار رو تنها در صورتی بدین که حداقل تفاوت ها بین خانواده ها وجود داشته باشه

قبل از اجازه خواستگاری هم انقدر باهم صحبت کرده باشین و تقریبا اوکی باشین و جلسه خواستگاری صرفا آشنایی خانواده ها و ... باشه

خوشبخت باشید

من چنتا خواستگار داشتم اومدن و رفتن هیچی به هیچی حتی نمیدونم چرا. حالم از ازدواج سنتی بهم میخوره ولی ...

عزمزمه من هم خانواده سنتی دارم

اعتقاداتم اجازه دوستی نمی‌داد

اما سنتی ازدواج نکردم

اول خودم آشنا شدم و بعد جلسه خواستاری و ...

قویا توصیه میکنم سنتی ازدواج نکنید،البته به این معنا نیست که ازدواج سنتی بد هست،چون سطح انتظارات افراد با گذشته فرق کرده بهتره خودتون قبلش آشنا بشید و هم رو بخواید

نگران خانواده نباش،باید بپذیرن که شما بالغ هستید و حق دارید شریک زندگی تونو انتخاب کنید

خوشبخت باشید

عزمزمه من هم خانواده سنتی دارم اعتقاداتم اجازه دوستی نمی‌داد اما سنتی ازدواج نکردم اول خودم آشنا ...

اتفاقا فقط نگران خانواده ام چون اصلا این مورد واسشون هضم نمیشه. من بدم میاد بشینم تو خونه که آیا یکی منو بپسنده یا ن . حتی آزادی ندارم هر جا میرم مامانم باهامه🙁

اتفاقا فقط نگران خانواده ام چون اصلا این مورد واسشون هضم نمیشه. من بدم میاد بشینم تو خونه که آیا یکی ...

منم بدم میومد،بجز همسرم هم اجازه ورود هیچ خواستگاری رو ندادم

با اینکه خانواده همیشه مورد هایی رو معرفی میکردن اجازه نمی‌دادم بیان

با همسرم آشنا شدم و وقتی خیال خودمون از همدیگه راحت شد،اومدن خواستگاری

عزیزم این سخت گیری ها همیشه تو خانواده کمابیش بوده

شما ساختار شکنی کنید

تهش چند تا چشم غره بهتون میرن ولی حداقل پیش خودتون بعدا پشیمون نیستین که چرا آینده رو خودتون انتخاب نکردین

منم بدم میومد،بجز همسرم هم اجازه ورود هیچ خواستگاری رو ندادم با اینکه خانواده همیشه مورد هایی رو مع ...

نمیدونم واقعا هیچی به مغزم نمیرسه الان ۲۷ سالمه دیگه کِی با یکی آشنا بشم؟ 

الهی چرا اجازه میدی تو ۲۷ سالکی هنوز مامانت همه جا باهات بیاد؟؟؟ بچه اول هستی؟

نه بچه آخرم. اصلا نمیتونم تنها برم آخه مامانمم تنهاس مثلا فک میکنه خیلی باهام پایه س ولی من واقعا به تنهایی نیاز دارم. این هفته دو جا رفتم واسه مصاحبه کاری باهام اومد انقد خجالت کشیدم ولی نمیشد بگم نیا. اگه اینجوری بگم فک میکنن مثلا میخوام چه کاری انجام بدم. 

الان فقط دارم دنبال کار میگردم برم بیرون

نه بچه آخرم. اصلا نمیتونم تنها برم آخه مامانمم تنهاس مثلا فک میکنه خیلی باهام پایه س ولی من واقعا به ...

خیلی کار خوبی میکنید

حتما کار پیدا کنید

برید سرکار دیگه مامان نمیتونن همراهی تون کنن،و آروم آروم وارد ه رابطه سالم بشید