2737
2734
عنوان

همیشه هدفم چاق شدن بود ... حالا که شدم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1493 بازدید | 44 پست
خب چکار کنم ؟ ولش کنم ؟ دیگه نخورم ؟

خب ول کنی دوباره لاغر میشی،متن بالارو بخون ببین من چجوری چاق شدم حتمااااا امتحانش کن

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
قرص خوردی برای چاقی؟ چون اونا کورتون دارن ادم پف میکنه غیرطبیعیه طبیعی چاق شی انقدر تو چشم نیست

اره پودر خوردم ... بخدادجیگرم خونه ... هر کی میبینتم میگه چکار کردی اینجوری شدی ... 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ول کنی دوباره لاغر میشی،متن بالارو بخون ببین من چجوری چاق شدم حتمااااا امتحانش کن

ای بابا ... نمیدونم چکار کنم ... استرس دارم ... از یه طرف خوشم میاد تپل شدم ... از یه طرف مصنوعیم 

اره پودر خوردم ... بخدادجیگرم خونه ... هر کی میبینتم میگه چکار کردی اینجوری شدی ... 

نخوری در عرض یه هفته پفت میخوابه

2728
ببین ممکنه تپل بودن باعث زیبایی بشه..اونم تا یه حدی..اما باور کن سلامتی مهمتره..به این فکر کن می دو ...

اخه من خیلی لاغرم ... وزنم ۴۶ قدم ۱۷۰ ــ الانم بیشتر صورتم پهن شده... من کمرم چسبیده بود به کمرم ... الان یکم شکم اوردم 

نخوری در عرض یه هفته پفت میخوابه

اره باید قطعش کنم ... خیلی ضایع شدم ... انگار بادکنک 😂😂 

خدا نمیدونه به کدوم ساز من برقصه ... اینقدر عاجز بودم از لاغری صورتم ... الان میخوام دوباره لاغر شم ... مثل دیوونه ها 

اخه من خیلی لاغرم ... وزنم ۴۶ قدم ۱۷۰ ــ الانم بیشتر صورتم پهن شده... من کمرم چسبیده بود به کمرم ... ...

درسته ۴۶ خیلی کمه..bmi خودت رو حساب کن ببین چنده و باید چقدر باشه..خودتو برسون به اون وزن..پیش متخصص تغذیه تو پایگاه بهداشتم می تونی بری

2738
اره باید قطعش کنم ... خیلی ضایع شدم ... انگار بادکنک 😂😂  خدا نمیدونه به کدوم ساز من برقصه .. ...

فقط هرروز بدنتو روغن بچه بزن که لاغر میشی بدنت ترک نخوره

برا من ترک خورد با بدبختی دارم کمش میکنم

عزیزم نخور یوقت مشکلی برا سلامتیت پیش نیاد

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
منم سیپرو وبتامتازون میخورم یه کم چاق میشم اگه نخورم بازم لاغرمیشم،مخصوصاصورتم،مال شما برگشت نداشت؟؟ ...

بتامتازون رو کی داده؟

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
منم سیپرو وبتامتازون میخورم یه کم چاق میشم اگه نخورم بازم لاغرمیشم،مخصوصاصورتم،مال شما برگشت نداشت؟؟ ...

نمیدونم هنوز ولش نکردم ببینم برگشت داره یا نه ...

2706