2157
2106

مجردم

25میلیون 

با یک و خوردع

دور بمـونیـد ،شـدیـدا از نـزدیـک بـدیـم مـا :)               من همونیم ک نع مذهبیا قبولش دارن نع غیر مذهبیا                                      https://t.me/Hich_zhچنـل نوشتع و دکلمم.

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

اومدم بگم همین متاهل هارو دیدم ناامید شدم😂

میدونی،دیگه هیچوقت تولد نگرفتم چون که خیلی بی معنی به نظرم اومد.فهمیدم که تو زندگی روز خاص نیست،لحظاتِ خاص هست و تو نمیتونی انتخاب کنی کِی باشه.
2149

6تومن

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2050

هیچی والا😐

سختی احترام به بزرگتر فقط اونجاش که داره نصیحتت میکنه و تو نمیتونی دست بزاری رو شونه اش بگی بابا بسه دیگه مومن چقد زر میزنی😕😂 "امضا موقت"                          / یه روز میمیریم و دوست های مجازی مون فکر میکنن دیگه آنلاین نشدیم...🖤

حدود ۳۰.با طلاهام که خودم خریدمشون و جزو پس انداز خودمن.بقیه چیزارو شوهرم بهم داده.ولی اینارو خودم 

اسمون منی تو😍مهربون منی تو😘همه جون منی تو🥰همه جونه منی توووووووووو😊همیشه منو دیوونه میکنی وقتی منو اینجور نگاه میکنی اینجوری که منو صدا میکنی زندگیمو تو روبراه میکنی😇😇😇😇😇
2087
چه موفقی  شاغلین؟

کم و بیش برا خودم 

سرمایه از پدرمع

دور بمـونیـد ،شـدیـدا از نـزدیـک بـدیـم مـا :)               من همونیم ک نع مذهبیا قبولش دارن نع غیر مذهبیا                                      https://t.me/Hich_zhچنـل نوشتع و دکلمم.
فدای سرت  تنت سلامت میگذره

امیدوارم

سختی احترام به بزرگتر فقط اونجاش که داره نصیحتت میکنه و تو نمیتونی دست بزاری رو شونه اش بگی بابا بسه دیگه مومن چقد زر میزنی😕😂 "امضا موقت"                          / یه روز میمیریم و دوست های مجازی مون فکر میکنن دیگه آنلاین نشدیم...🖤
2051