2737
2734
عنوان

نوزاد2ماهه بچهاتوروخداکمکم کنید

150 بازدید | 26 پست

سلام نوزادم تازه دوسه روزه واردسه ماه شده چندروزپیش واکسن دوماهگیشوزدیم تاالان همش بی قراری میکنه همش گشنش هست همش دستش داخل دهنشه ومنم هرچی شیرش میدم سیرنمیشه باعنوانی که بهداشت بهم گفت قدووزنش خوبه وشیرتم چربه واصلاشیرخشک نده ولی باشیرم احساس میکنم سیرنمیشه واین چندروزصبح وشب فقط داره گریه وبی قراری میکنه 

کسی تجربه داشته؟

توروخداراهنمایی کنید

نمیدونم الان بایدچیکارکنم 

شیرخودموبهش بدم یامکمل غذایی بگیرم واسش اخه برای مکمل هم خیلی زوده

بعددرسته میگن بچه حتما تا6ماه باید شیرمادروبخوره چون برای بدن وهوشش خوبه؟

لطفا راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میل به مکیدن داره

بهش آرامش میده و گرسنه نیست

پستونک بده

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2728

شیر خشک‌ رو امتحان کن

عزیزم غذای کمکی حداقل پایان ۴ ماهه

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
2738

شیر خودتو بده بنظرم شیر خشک یه بار هم بدی بد عادت میشه شاید گوشش یا شکمش درد.میکنه

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

بیقراریش به خاطر واکسن است جاش قرمز یا سفت نشده  حوله سرد گرم گذاشتی براش 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
میل به مکیدن داره بهش آرامش میده و گرسنه نیست پستونک بده

پستونک اصلانمیگیره وهمشم ازگشنگی گریه میکنه

من میگم اگه شیرم سیرش نمیکنه پس چراوزن اضاف میکنه مگه نبایدلاغربشه؟

2706