2410
2553
عنوان

بچه ها چجوری استرس نداشته باشم

141 بازدید | 10 پست

مثلا ی خانم سختگیر هست امسال هم هستش بعد من از الان دارم میگرخم

نمیدونم چکار کنم دست و پام یخ میکنه سر امتحانا 

اصلا کلافه شدم 

البته خانمه خوب درس میده 

بچه ها اینا رو از زبون دختر عمم نوشتم چکار کنه.به بگیدددد

عضو گروه رز قرمز❤وزن اولیه۹۵ ❤وزن فعلی۹۵❤هدف اول۹۰  ❤هدف دوم ۸۵❤هدف سوم ۸۰❤هدف چهارم ۷۵❤

برای امتحان از الان ترسیده؟😑😐

شد شد نشد بیخیال

هیچی اندازه سلامتی روح و جسمت ارزش نداره

انقدر خودتونو درگیر نکنید 

همه این روزا و استرساش ی روز تموم میشه نگران نباشید

برای امتحان از الان ترسیده؟😑😐 شد شد نشد بیخیال هیچی اندازه سلامتی روح و جسمت ارزش نداره انقدر خ ...

عزیزم همه ی دانش آموزان خانواده ی ما و دبیرستانی ک بودیم استرسیییییی بودیم ب حد شدید

اره میگه دارم میمیرم از ترس اخه رقابت تحصیلی شون هم تو پایه هشتم زیاده 

عضو گروه رز قرمز❤وزن اولیه۹۵ ❤وزن فعلی۹۵❤هدف اول۹۰  ❤هدف دوم ۸۵❤هدف سوم ۸۰❤هدف چهارم ۷۵❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

لاناتی این سایت واقعا نی نی سایت شده

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
  لاناتی این سایت واقعا نی نی سایت شده

عزززمخودم ۱۹سالمه گفتم ک از قول دخترعمه ام نوشتم

هشتم؟؟؟

هشتم ک چیزی نداره!

ما ک امتحانامون حضوریه پ چی بگیم

البته درک می‌کنم خودمم استرس میگیرم به دخترعمت بگو سر امتحان یا حالا هر وقت دیگه استرس گرفت ایه الکرسی رو بخونه یا ذکر بگه

خیلی آروم میشه

و اینکه هم سعی کنه درسش و بخونه و نگران نباشه

توکل هم یادش نره ♡

2714
توروخدا سر درس معلم واین چرتو پرتا جوونی و نشاطتتونو از دست ندین اینو از من بشنوین ک تجربه دارم بخدا ...

🥺💚 منم خودم بچه تر بودم سر امتحانا انگار میخاسن اعدامم کنن😂

هشتم؟؟؟ هشتم ک چیزی نداره! ما ک امتحانامون حضوریه پ چی بگیم البته درک می‌کنم خودمم استرس میگیرم ب ...

مچکرم از لطفتون💚💚💚😘