2737
2739
عنوان

تو ساندویچ فروشی نشستم

249 بازدید | 19 پست

هرچی به فروشنده میگم کم کن موزیکو

میگی مشکلی داری پاشو برو طبقه بالا!!!

دخترمم سرش درد میکنه

پله هاش وحشتناکن

میترسم ازپله هاش😀

یه عده واقعا بی شعورن

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!

😐به نظر من شما مشکل دارید 

اگه رفتی دیگه تو کوچه ما نیا!....                              چون می‌دونی کینه ایم تو ام می‌خواستم دیگه ببین چه دیوی بشم! برای رسیدن به آرزوهام دعا کنید⁦♥️⁩🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشو برو یه مغازه دیگه

البته اگر پول سفارشتان رو ندادی:)

بفهمه حق با مشتریه!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731
من بودم پا میشدم میرفتم یه ساندویچی دیگه

انقدر پاهام درد میکنه

که نمیتونم پاشم برم

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!
2738
آره ولی سعی کن از بیشعوری همون یه عده هم لذت ببری  شاید فردایی نباشه 💔🙂 البته دو.ا ...

آره واقعا درسته

مرگ حقه

همه دیر یا زود رفتنی هستیم

خب اینجوری ممکنه بقیه مشتری ها اعتراض کنن ،جاتون رو عوض کنید یا جای دیگه برید

هیچکی نیست

دو نفر دیگه هم اعتراض کردن ورفتن

2706