2137
2106

منو زنداداش کوچیکم حدود دو سه سال پیش بنا به یه سری دلایلی با هم قهر کردیم(سر هیچ و پوچ بهم بی احترامی کرده بود منم دیگه باهاش حرف نزدم)چند وقت پیش خواهر بزرگترم پیشقدم شد و ما رو آشتی داد.امروز بعد از مدتها رفتم خونه شون و این چت ها برای امشبه که برگشتم خونه.نظرتون؟

انشاءالله همیشه در صلح و صفا باشید

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

چه لاوی ام میترکونید باهم بعد از آشتی 😂😍

ایشالله همیشه به آشتی و دوستی 😍🌹😘

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
از توی پایاماتون تابلوعه هر عزیزم و قربونشو اینا همون حکم کارد و قمه رو داره😶

نه ما قبل از اون جریان ها مث خواهر بودیم اما متاسفانه یه سری مسائل پیش اومدیم.الان هم خوبیم باهم

2050
2143
نه ما قبل از اون جریان ها مث خواهر بودیم اما متاسفانه یه سری مسائل پیش اومدیم.الان هم خوبیم باهم

شوخی کردم جانا❤

هیچقوت نزار قهر بودنت طولانی بشه.‌.

ایشالله هیچقوت دیگه به مشکل نخورید🌻💛

یه طوری حرف بقیه براتون مهمه،که انگار‌ انگشت وسط ندارین☺🌈
چرا دو سال؟>

یه سری مسائل پیش اومد که خیلی مفصله و چون به من بی احترامی شده بود و حرفای خیلی بدی گفته بود من توقع عذر خواهی داشتم و برای همین طولانی شد و در نهایت هم عذر خواهی نکرد اما خب از رفتارهاش کاملا مشخصه که به شدت پشیمونه

1718