2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام گلم من فقط دو شب اقدام داشتم همون شبای ک ظهرش ترشح تخمک گذاریم شروع شد و کیتم مثبک شد

مرسی عزیزم واسه اون گرمیجاتی هم گفتی بی زحمت بگو دیگه چیا خوردی و همسرتون هم دوسین رو خوردن؟

مرسی عزیزم واسه اون گرمیجاتی هم گفتی بی زحمت بگو دیگه چیا خوردی و همسرتون هم دوسین رو خوردن؟

باشه گلم ببین 

من هر روز صبح ناشتا ۴ تا دونه فلفل سیاه ساییده نشده خوردم

بعدش خرما و سیاه دونه و دارچین و زنجبیل رو تو روغن کنجد یا زیتون یا زردگوسفندی فرقی نداره تف دادم و ناشتا بازم میخوردم

دمنوش آویشن عناب چوب دارچین پونه کوهی زیره سیاه دونه نعنا همه رو بهم مخلوط کردم روزی یه لیوان بجای چای میخوردم دوسینو ناشتا نمیخوردم ولی بجاش توی این دمنوش بجای نبات دوسین میریختم.از روز اول پری میخوردم میگن خیلی دمنوشش مفیده ..رازیانه هم از ۵ پری تا ۱۰ پری روزی ی لیوان دمنوش بخور بو مادران خیلی تلخه ولی عفونتو اینارو دفع میکنه دوس داشتی بخور ولی خیلی سخته خوردنش شوهرمم فقط و فقط کاسنی 

از پریودی تا اقدامتون غذاهای گرم مثل آبگوشتو اینا بخورین خیلی خوبه

باشه گلم ببین  من هر روز صبح ناشتا ۴ تا دونه فلفل سیاه ساییده نشده خوردم بعدش خرما و سیاه دون ...

همسرم نه دوسین نمیخورد گلابی و کلن میوه میخورد زیاد دیگ کاسنی و...همسرت اگ مشکلی نداره زیاد نمیخواد روش تمرکز کنی بیشتر رحم و تخمدان های خودتو تقویت کن ک بسلامتی باردار بشی

راستی اگ رحمتو با روغن سیاهدونه ماساژ بدی و ببندی کمرو رحمو با ی پارچه و اینا هم خوبه گرم نگهش دار تا روز اقدام

چن تا سوره و دعا هم هس منک خوندم و جواب داد اگ میخوای بگم اوناروهم

2706