2726
عنوان

توبه کردن

189 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها اگ کسی ک گناه کرده حالا هر گناهی بد پشیمون بشه بیاد نماز توبه بخونه خدا گناهشو می بخشه .‌چرا بعضیا میگن ن بخشیده نمی شه مگه خدا توبه کننده هارو دوست نداره مگه خدا نگفته توبه کن من می پذیرم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم خدا بزرگتر از اونه که نبخشه از دل پشیمون بشی و توبه کنی خدا میبخشه ولی اگه حق ناس به گردنت باشه علاوه بر توبه باید از اون طرفی که به گردنت حق داره هم عذر خواهی کنی و رضایتش رو جلب کنی. 

خدا از سر تقصیرات همه ما بگذره ان شاء الله 

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 
عزیزم خدا بزرگتر از اونه که نبخشه از دل پشیمون بشی و توبه کنی خدا میبخشه ولی اگه حق ناس به گردنت باش ...

انشالله  اما احساس می کنم بخشیده نشدم خیلیم گریه می کنم احساس می کنم رو قلبم ی لکه سیاه افتاده پاک نمی شه😔

آره درسته ... . فقط حق الناس ... بخشیده نمیشه یعنی طرف خودش ... باید ببخشه ..

یه سری شرایطم داره ... مثلا دیگه اون کارو نکرار نکنی و واقعا توبه کرده باشی

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
انشالله  اما احساس می کنم بخشیده نشدم خیلیم گریه می کنم احساس می کنم رو قلبم ی لکه سیاه افتاده ...

نه عزیزم اینقد به خودت سخت نگیر اگه پشیمونی همینکه ابراز ندامت کنی خدا میبخشه 

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 

خدا توبه پذیره و توبه کننده ها رو دوست داره به شرط اینکه دیگه سمت گناه نری 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم