2726

شوهر منم همینجوریه تقصیر خودمونه اگه از اول طاقت قهرشون رو داشتیم میذاشتیم اونا بیان منت کشی اینطوری نمیشد من خیلی سعی کردم نشد عوض نشد الانم سعی میکنم یه کاری نکنم که قهر کنیم و غرور خودم خورد بشه

یه وقتایی که تو دستت نمیرسه تو اوج نا امیدی...خدا خودش شاخه رو میاره پایین
اون جوری بازم حس میکنم بازورتوجهش رو جلب کردم الان حس سبکی دارم انگاررهاش کردم تابرگرده حس خوبیه بر ...

این احساس سبکی نشون میده که دارین وابستگیتون رو کم‌می کنین و این خوبه ، چون به نظرم وقتی کسی فکر کنه که ما بدون اون نمی تونیم زندگی کنیم ، از این حس برای کنترلمون استفاده می کنه و این حس وابستگی و به دنبالش پس زده شدن  باعث ضربه روحی بدی میشه 

بذارین همسرتون ترس از دست دادن شما رو داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط نرو جلو خودت نامزد منم اوایل قهر میکردیم خیلی منتمو میکشید الان  تا دعوامون میشه  میگه بای چن روز پی ام نمیده اخرش خودم میوفتم دنبالش ی بار اینقدر پیام نداد چن روز اوردم بالا اخرش خواهرم گف داره میمیره بهش پیام بده تا اشتی کرد باهام اگه گوتاه بیای بد یاد میگیره همیشه انتظار داره تو بری 

من اگه بهشوهرم قهر کنم اصلا حرف نمیزنم یعنی لال میشم 

بیچاره روانش داغون میشه

همیشه هم خودش آشتی میکنه ولی با بغل و.... نه 

ازبس جوک میگه من خندم میگیره 

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین
2728