خیلیا فقیرن و همه اینارو دارن  باز پولدار باشه قابل تحمل تره !!!!!!

هر کس اختیار زندگی خودشو داره اما من بعنوان اظهار نظر شخصی خودم اینه که با پول نمیشه عشق وعاطفه خرید نمیشه محبت خرید اما بیشتر ادمای پولدار اعتقادشون اینه با پول همه چیز میشه خرید حتی زن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر پولدار خیلی خوبه اما به شرط اینکه برات خرج کنه وگرنه به چه درد می خوره

نامزد سابق من یه خونه ویلایی بزرگ داشت با دوتا ماشین و یک مغازه و خودش هم کارمند بانک. ولی به شدت خسیس. جهیزیه که کامل می خواستن به کنار. میگفت تو آشپزخونه پخت و پز نکن خراب میشه و باید تو حیاط خلوت متصل به آشپزخونه غذا بپزی و ظرف اینا بشوری. حیاط خلوت هم افتضاح نمیشه باید مثل نوکرا مینشستم رو کرسی ظرف میشستم اون پایین. 

از این خدماتی ها واسه نظافت خونه هم میگفت هرگز نمیارم چون ممکنه از خونه سرقت کنن. حالا خونه اش بزرگ و دهنم سرویس میشد برا نظافت اونجا

کادو روز زن سال ۹۳ بهم صد هزارتومن پول داد فقط

منو میبرد رستوران میگفت دفعه بعد تلافی کن

بازم می خوای بگم

2728
همسر پولدار خیلی خوبه اما به شرط اینکه برات خرج کنه وگرنه به چه درد می خوره نامزد سابق من یه خونه و ...

این شاید تازه به دوران رسیده بوده پول دار اصل و نسب دار اینطوری نیست

همسر پولدار خیلی خوبه اما به شرط اینکه برات خرج کنه وگرنه به چه درد می خوره نامزد سابق من یه خونه و ...

واااای خاک عالم چطوری کنار اومدی 🥺

من اصلا با خساست نمیتونم کنار بیام 

(بهترین اتفاق زندگیم 1400/6/25)

منم میخوام 😐💔 فشار خانواده آخر باعث میشه با یه گاو ازدواج کنم برم از دستشون 

ولی اگه یکم آدم باشن تو خونه انقد رو مخ من نرن شاید تونستم چندسال بعد با آرامش عاشق شم بعد ازدواج کنم😪

2706