2726

شوهرم خواهرشو دعوت نکرد

چون میومد همه اش تیکه مینداخت و مسخره میکرد

خلاصه ی بشر کاملاااا فتنه حرف بیار ببر فضول ترین و حسود ترین ادمی ک دیدم

ازش پرسیدم چرا دعوت نکردی گفت دعوت کردم خودش نیومده

بعدا خواهرش گفت تو باید دعوت میکردی ن داداشم

منم از همه جا بیخبر چون نمیدونستم تولد میگیره 

خوب

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا امشب تولد شوهر خاهرشه

خاهرشم تولد گرفته

چند ساله همیشه منو دعوت میکنه ینی خونوادمو

اما امشب دعوت نکرد

منم خیلی ناراحت شدم چون میدونم تلافی تولد من ک نیومده دعوت نکرده

زنگ زدم نامزدم خاموش بود

زنگ زدم مادرش ببینم چرا خاموشه 

دیدم کلی چار دورش شلوغههه سرو وصدا

صدای اقا هم میومد

منم خدایی خیلی بهم برخورد چون حتی بهم نگف میره تولد

بنظرتون چطور باهاش رفتار کنم شب

اصلا چیزی بهش بگم؟

حالا امشب تولد شوهر خاهرشه خاهرشم تولد گرفته چند ساله همیشه منو دعوت میکنه ینی خونوادمو اما امشب ...

😑😑😑😑

خب به مادرشوهرت میگفتی گوشی رو بده به نامزدت صحبت کنی باهاش

میفهمید که فهمیدی

😑😑😑😑 خب به مادرشوهرت میگفتی گوشی رو بده به نامزدت صحبت کنی باهاش میفهمید که فهمیدی

خودش فهمید من زنگ زدم گفت عهه تعجبه پناه زنگ زده خاهرش گفتت ههه خودتی تو بهش گفتی زنگ بزن

خودش فهمید من زنگ زدم گفت عهه تعجبه پناه زنگ زده خاهرش گفتت ههه خودتی تو بهش گفتی زنگ بزن

خب بعدا باهاش صحبت کن که چرا تتها رفته، بگو تو تکه ای وجودمی چرا من ندونم عزیز دلم کجاست، چرا به من نگفتی باهات بیام

ولش کن اونا خواهر وبرادرن تو رابطشون دخالت نکن.ولی خداییش منم ناراحت میشدم.بهتر که دعوت نکرده میرفتی اعصابت به هم می ریخت.اصلا پیش مادرشوهر و خواهرشوهرت گلایگی نکن طوری رفتار کن انگار اتفاقی نیوفتاده.خواهرشوهرت منتظره شما گلایه کنی بعد شروع کنه به توپیدن به شما که چرا تولدت زنگ نزدی و.....بیخیال باش.