2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه فقط تو امور مشترکین اشنا داشته باشی میتونی

🖤مثل یک مرده که یک مرتبه جان میگیرد  دلم از بردن نامت هیجان  میگیرد  قلبم از کار که افتاد به من شوک ندهید  اسم عشقم که بیاید ضربان میگیرد🖤

ی شماره هس نام و نام خانوادگی طرفو میفرسی بهش میگه چندتا شماره ب نامشه یادم نیس دقیق حالا اگه  به کارت میاد تو نت برات پیدا میگنم میفرسم

زندگی جاریست...😍                                                     شایدم مادر شوهره👹دقیق خبر ندارم🤷🏻‍♀️😂

کدملی بدی میفهمی چند تا خط به نامشه

🖤مثل یک مرده که یک مرتبه جان میگیرد  دلم از بردن نامت هیجان  میگیرد  قلبم از کار که افتاد به من شوک ندهید  اسم عشقم که بیاید ضربان میگیرد🖤
2738
وقتی میره سر کار خطشو درمیاره و خطش خاموشه .نمیدونم اون خط دیگه شو از کجا اورده .فقط همین ب نامشه

از گوشیش شماره ملیشو بفرست به سامانه ۳۰۰۰۱۵۰ همون موقع بهت می گه چند تا سیمکارت داره...ولی شماره سیمکارت رو برات پیامک نمی کنن فقط تعداد

می تونی با خط خودتم امتحان کنی ولی بعید می دونم باید از خط خودش باشه

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم

اگه به اسم خودش نباشه که اصلا نمیتونی . 

خودم بلدم اونو .میگم اون خطی ک ب من نمیدش ب اسم خودش نیست 

اها

چمیدونم والا چ ادمیه😐حالا برات پرس و جو میکنم ببینم چجور میتونی پیداش کنی بهت خبر میدم ی دوست دارم تو دفتر پیشخوان کار میکنه

زندگی جاریست...😍                                                     شایدم مادر شوهره👹دقیق خبر ندارم🤷🏻‍♀️😂
خودم بلدم اونو .میگم اون خطی ک ب من نمیدش ب اسم خودش نیست 

وقتی شمارش ونداری از کجا میخوای بفهمی .نمیشه 

فقط مگه گوشیش و ازش بگیری ببری پیش یه کسی که از گوشی خیلی سر در میاره تو مغازه های تعمیر گوشی اونا بلدن چجوری بفهمن  ولی باید گوشی وببری 

2706