2733
2739

با رژ واسه خودش لب کشیده بود و عینک دودی زده بود لباساشم شیک بودن

از این جهت دلم واسش نسوخت که این بلا که حتما حکمت خداوند بوده سرش اومده

تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود‌‌؛ این طفلی الان از دست مردم چی میکشه؟! هزار نفر آدم بی درک تا حالا ازش راجع به اون حادثه پرسیدن، تو روش زدن، هر جا هم حقش ضایع شده و خواسته از خودش دفاع کنه به صورتش اشاره کردن  

خودم یه مدت به دلیل مصرف داروهای ضدافسردگی اضافه وزن گرفته بودم 75کیلو شده بودم مورد تمسخر خاص و عام بودم همه تو روم میزدن

خواهرم وقتی طلاق گرفت یه بدبختیشم شده بود جواب دادن به مردم! تو محل کار، همسایه ها، فامیل 

هم دگ رو راحت بذاریم.... 

انقدر همو اذیت نکنیم 

آدم_باشیم#  

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

چی میشه آدمها خوش گذرونیشون غیبت و تمسخر نباشه.... 

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی میشه آدمها خوش گذرونیشون غیبت و تمسخر نباشه.... 

از درک پایین شون نشأت میگیره

ماشالله از خدام که نمیترسن

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
انسانم ارزوست

یافت می نشود گشته ایم ما  

2738

دقیقا 

متاسفانه یه چیزی که ما بهش میگیم عیب از دیگران میبینیم دیگه اونو تو سرش میکوبیم خصوصا اگه بحثی بشه و تو اون بحث کم بیاریم 

دیدی که مرا هیچ کسی یاد‌نکرد!                                              جز غم!که هزاران آفرین بر غم باد!

خیلی خوب نوشتین

ولی این مشکلا ادمو میسازه وادم رو قوی میکنه 

بهترینشم اینکه سعی میکنی فضول نباشی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
راستش من چیزی از ملت نمی پرسیدم متهم شدم به بی تفاوت بودن،همدردی نمیکنه، بی احساس،  مغرور بودن، ...

بی عاطفه بودن و فضول نبودن خیلی فرق داره ها

خیلی خوب نوشتین ولی این مشکلا ادمو میسازه وادم رو قوی میکنه  بهترینشم اینکه سعی میکنی فضول ...

بله یه جنبه ی مثبتش همینه

اگه نیش و کنایه ی یه عده نباشه آدم پیشرفت نمیکنه

دقیقا  متاسفانه یه چیزی که ما بهش میگیم عیب از دیگران میبینیم دیگه اونو تو سرش میکوبیم خصوصا ا ...

بی رحمانه ترین واکنش تو دعوا همینه 

آدم دعوا هم میکنه باید جوانمردانه دعوا کنه 

بی رحمانه ترین واکنش تو دعوا همینه  آدم دعوا هم میکنه باید جوانمردانه دعوا کنه

دقیقا 👌🏻

دیدی که مرا هیچ کسی یاد‌نکرد!                                              جز غم!که هزاران آفرین بر غم باد!
2706