2157
2106

میگم کاش ۱۸ شوهر میکردم

الان اومدم تهران برای آرزوهام بجنگم ولی واقعا دارم له میشم هفته دیگه آزمون مصاحبه دارم !!

ولی واقعا دارم له میشم!!!!!!

😑😑😑😑

اونها که رتبه تک رقمی من حسرت میخوردن نمیبینم چقدر دارم له میشم زیر این همه سختی و کار 

تک رقمی ارشد؟

دانشجوی مکانیک😎/هم درس خونم،هم رتبه کنکورم سه رقمی بوده،پس اگه ریپتون میزنم یا جایی صحبت می کنم نه بیکارم نه علاف،این که میام سایت یه وقتا فقط به خاطر بی حوصلگیه،فقطم تاپیکای سوالای پزشکی میام یا مسائل حقوقی زنان/میدونم جمله های جالبی نبود ولی بعد از بحث با یه سری افراد اینا رو تصمیم گرفتم بنویسم😃/ریپلایم می کنی ادب داشته باش،همچین آدم مودبی نیستم😀/پروژه های دانشجویی مرتبط با گرایش جامدات اگه کمک خواستین بگین✋

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050
2143
الان برو بکن دیرنیست که    

الان تهرانم همه فکر میکنم اومدم سفر صفا ییتی 😑با این که روزی دوازه ساعت کار میکنم و تمرین میکنم

شوهر کجا بود الان 

الان شوهر میخوام سرش داد بزنم و غر بزنم 🤣🤣🤣میخوام دوست پسرم امشب بهم پیام بده لهش کنم

خب شوهر کن چندسالته مگه

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
2051