2726
عنوان

با یک و هفتصد این چیزا رو خریدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 45 پست
شوهرش لطف کرده واسه بچه ی خودش لباس خرید؟؟ عجب

برا ما که شوهره چیزی نمیخرید گفت بابات باید بخره😣

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی ۲ماهه باردار بودم تصادف کرد و فوت شد 😓

خدا بهت صبر بده عزیزم ان شاءالله خودت و بچه هات خوشبخت و عاقبت بخیر بشین

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
2728

هیچ وقت همه چیز کامل نیست

یکی پولداره شوهر خوب نداره 

ویکی برعکس زندگی هر کس یه طور امتحان میشه

من یک enfp ام  کاربری چهارممه  زبان انگلیسی هر کسی سوال داشت بپرسه جواب میدم
ممنونم  حکمت خداست بعد ۶ماه افسردگی حاد تازه به خودم اومدم 😔

آره دیگه چاره چیه شما باید روحیه تون خوب باشه حداقل بخاطر بچتون.حکمت خدا بود که یه یادگاری ازش داشته باشی.مطمئنم مامان خوبی میشی❤️❤️

خرجت رو از کجا میاری ؟؟کار میکنی ؟؟

من و پسر۹ساله ام حقوق کمیته امدادمیگیریم با یارانه و معیشتی در ماه همه باهم حدود ۷۰۰میشن توی اینمدت یه انگشتر داشتم هم فروختم الان دیگه چیزی ندارم ولی قصد دارم بعد از زایمان برم دنبال کار 

خدایا راضی ام به رضای تو میشه برای شادی روح همسرم صلوات بفرستین😔💔
2706