2703
2553
عنوان

با یک و هفتصد این چیزا رو خریدم...

830 بازدید | 45 پست

یه دست بلوز شلوار سایز صفر ..یه ست نوزادی یه دست سرهمی زمستونی ..پستونک ..قنداق چسبی ..چهارتا تا جوراب ..دو دست شلوار راحتی ..یک شلوار جین برای پسر یه تل سر ..ولی شوهرم تو قیافه اس همش غر میطد میگفت بعضیاش الکی خریدی چون فعلا تو امپاسه ..ولی باید میخریدم ..تازه من از عروسک و شیشه شیر گذشتم گفتم نمیخواد بگیری ..اونوقت خواهرشوهرم یه پستونک فقط ۳۰۰ واسه بچش شد شوهرش ولش کرده ولی پولداره خرجه بچشو میده ..بعد منم به شوهرم گفتم کاش حای خواهرت بودم😟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بازم خوب خریدی بااین پول بچه من یه دست لباسم نداره هنوز،چرا هم دخترونه گرفتی هم پسرونه دوتا بچن؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

چ حرف بدی زدی

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
2714

پستونک سیصد؟ مگخ چیه

♥️🥰 صَد سال سفر کَردم 💖عاشِک نشدم من 🎊 یک بارَه تَرا دیدم و دیوانَه شدم ♥️😍دِل تَرا داتَه😢😋 داتَه بَندَر آزادا😍 تو بَلِه دلبر. دلبر نَههِ مَنی یادا🥺♥️ بی تَرا ساعَتی . ساعَتی دل نَبی راحت 🥺💖 نیست مَنی لونتا☹️لونتا کَندَگ حاجَت🎉♥️  کولیگ بَیا صد بَر پَه تو من مِرَه 💖🥰گل مَنی  پَیمی تو چینچو رد داتَه🥺 

منم نی نیم داره بدنیا میاد شوهرم پول نداره خیلی غصه میخورم لباسای پسرمو میخام تنش کنم فقط براش یه جوراب تور توری و یه کلاه نوزادی خریدم خدارو شکر بیشتر چیزارو بابام برا پسرم خرید 

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
2706