2137
2106
عنوان

با یک و هفتصد این چیزا رو خریدم...

817 بازدید | 45 پست

یه دست بلوز شلوار سایز صفر ..یه ست نوزادی یه دست سرهمی زمستونی ..پستونک ..قنداق چسبی ..چهارتا تا جوراب ..دو دست شلوار راحتی ..یک شلوار جین برای پسر یه تل سر ..ولی شوهرم تو قیافه اس همش غر میطد میگفت بعضیاش الکی خریدی چون فعلا تو امپاسه ..ولی باید میخریدم ..تازه من از عروسک و شیشه شیر گذشتم گفتم نمیخواد بگیری ..اونوقت خواهرشوهرم یه پستونک فقط ۳۰۰ واسه بچش شد شوهرش ولش کرده ولی پولداره خرجه بچشو میده ..بعد منم به شوهرم گفتم کاش حای خواهرت بودم😟

اخی گناه داره طفلک

خدا بر باعث و بانی این.گرونیا لعنت

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

بازم خوب خریدی بااین پول بچه من یه دست لباسم نداره هنوز،چرا هم دخترونه گرفتی هم پسرونه دوتا بچن؟

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کَلَمِ مامان،فسقلی توپولو،یکم دیگه اون تو بمون،بخدا میای بیرون،انقدر عجله نکن عهه😡دوستان این نه کلّه به معنای سره،نه اسم پسرمه. سایز جنین تو ۲۹ هفتس لطفا سوال نفرمایید😀 
2149

دوست داری جای خواهرش باشی؟!

یه لحظه فکرکن!

شوهرش ولش کرده وتنهایی یه بچه روبزرگ‌میکنه

پولدار بودن‌که همه چیزنیست!

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قوی بودنو یادگرفتم وقتی همه تنهام گذاشتن🍃
2050

پستونک سیصد؟ مگخ چیه

♥️🥰 صَد سال سفر کَردم 💖عاشِک نشدم من 🎊 یک بارَه تَرا دیدم و دیوانَه شدم ♥️😍دِل تَرا داتَه😢😋 داتَه بَندَر آزادا😍 تو بَلِه دلبر. دلبر نَههِ مَنی یادا🥺♥️ بی تَرا ساعَتی . ساعَتی دل نَبی راحت 🥺💖 نیست مَنی لونتا☹️لونتا کَندَگ حاجَت🎉♥️  کولیگ بَیا صد بَر پَه تو من مِرَه 💖🥰گل مَنی  پَیمی تو چینچو رد داتَه🥺 

منم نی نیم داره بدنیا میاد شوهرم پول نداره خیلی غصه میخورم لباسای پسرمو میخام تنش کنم فقط براش یه جوراب تور توری و یه کلاه نوزادی خریدم خدارو شکر بیشتر چیزارو بابام برا پسرم خرید 

2143

حرفت خیلی بد بود

میدونی چقدر غرورش رو شکستی

زشته این رفتار  

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی یهویی و بی دلیل کارت راس و ریس بشه...الهی یهویی و بی دلیل امروز یکی از بهترین روزهای زندگیت بشه... الهی  یهویی و بی دلیل اون چیزی بشه که دل مهربونت میخواد... من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

منم ۳۶هفتمه هنوز یه تیکه لباس نتونستم بگیرم 😔

دارم در به در دنبال ۵۰۰ قرض میگردم که بتونم ساکم ببندم برا زایمان قندم به شدت بالاس و ممکنه امروز فردا بیاد

کاش شوهرم غر میزد داد میزد فقط بود😭

خدایا راضی ام به رضای تو میشه برای شادی روح همسرم صلوات بفرستین😔💔
1718