2737
2734

چندماه پیش متوجه شدم شقاق دارم ازداروخونه پمادگرفتم خوب شدم  دوباره  درگیر شدم به حدی که دفع مدفوع برام شده بودوحشت بزرگ چون بعدش درد خیلی زیادی داشتم رفتم دکتربهم پماده آنتی هموروئیدداد خوب شدم دوباره الان درگیرشدم حدودا ماهی یکبارتکرارمیشه درصورتی که من خودم متوجه شدم شقاق و دیگه پمادهموروئیدمصرف نمیکنم فقط پمادشقاق میزنم .چیکارکنم ازبین بره؟

چرا بی تابی؟ هیچ چیز ابدی نیست باورکن...🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب نباید بزاری یبوست بگیری باید همیشه چیزایی بخوری که شکمت نرم شه وگرنه دوباره زخم میشی

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738

شقاق خارش هم داره؟ 

جدیدا منم معقدم تیر میکشه وقتی میشینم و خارش شدید انگار داخل رودم احساس خارش داره

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
2706