2726
عنوان

میکائیل...به قمارخانه رفتم

185 بازدید | 13 پست

متاسفانه هنوزم خدا رو عبادت میکنیم ولی باز آدم ها رو قضاوت میکنیم و توی زندگی آدم ها دخالت میکنیم....عبادتی که باعث بشه راحت قضاوت و دخالت کنیم و بد آدم ها رو بخوایم در اصل داره ما رو سقوط میده و از خدا دور میکنه...اونی که یک انسان واقعی هست پشت سر دشمن خودشم بد نمیگه و بدشو نمیخواد..

به قمار خانه رفتم، همه پاکباز دیدم

چو به صومعه رسیدم همه زاهد ریایی

می بینم آن شِکفتن شادی را....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصل حرفتون رو قبول دارم ولی این بیتی ک گذاشتین رو خیر کسی ک ادعای مومن بودن می کنه با کسی ک واقعا مومن و خداشناس هست فرق داره خوب نیست این دو دسته رو با هم یکی کنیم

حتی اگه ذره ایی ته دلت به امام زمان(عج) اعتقاد داری یه صلوات برا سلامتیش بفرست و بگو اللهم عجل لولیک الفرج 
یه تاپیک بود یکی براش سوال بود ثابت کنید خدا هست و یکتاست و سوال خیلی ها بود  از این تاپیکا ب ...

اگه تعلیقم نمیکردند حتما با صدام توی تاپیک میگفتم تا منظور هم بهتر رسونده بشه ولی متاسفانه تعلیق میکنند

اصل حرفتون رو قبول دارم ولی این بیتی ک گذاشتین رو خیر کسی ک ادعای مومن بودن می کنه با کسی ک واقعا مو ...

منظور شعر هم همینه که مومن واقعی همه جا مومنه...نه اینکه فقط تظاهر کنه و فقط جاهایی که به نفعشه عبادت کنه

منظور شعر هم همینه که مومن واقعی همه جا مومنه...نه اینکه فقط تظاهر کنه و فقط جاهایی که به نفعشه عباد ...

چیزی ک تو نگاه اول میشه از این شعر برداشت کرد اینه ک آدم هایی به ظاهر بد خوب هستن و آدم های ب ظاهر خوب بد

حتی اگه ذره ایی ته دلت به امام زمان(عج) اعتقاد داری یه صلوات برا سلامتیش بفرست و بگو اللهم عجل لولیک الفرج 
چیزی ک تو نگاه اول میشه از این شعر برداشت کرد اینه ک آدم هایی به ظاهر بد خوب هستن و آدم های ب ظاهر خ ...

و در نتیجه باید به باطن و درون انسان ها نگاه کنیم..چون درون ماست که بینهایته

و در نتیجه باید به باطن و درون انسان ها نگاه کنیم..چون درون ماست که بینهایته

درسته شاید تو صومعه ریاکار باشه،ولی تو قمارخونه پاکی نیس،،پاک ک ب اونجاها نمیره،،انسان واقعی همونطور ک صفات اخلاقی حسنه ای داره،،،ورود و خروج حسنه و راستینی داره،،اسرا80-درون بلع باطن مهمه وَما تُخفی صُدُورُهُم اکبر،،118 ال عمران،ولی انسان صادق و واقعی یکرویه نه با ظاهری متفاوت،زمانی با ظاهر متفاوته درونشه ک ب اصطلاح تقیه در کار باشه،،،وگرنه نمیشه گف وو ثابت فرض کرد ظاهر بد =باطن خوب...

درسته شاید تو صومعه ریاکار باشه،ولی تو قمارخونه پاکی نیس،،پاک ک ب اونجاها نمیره،،انسان واقعی همونطور ...

قمارخانه به اون معنی که ما به ظاهر میبینیم نیست