2726

از وقتی باردار شدم شده یه آدم دیگه قبلا فیلم میدیم حرف میزدیم بیرون میرفتیم اما الان منو هیچ جا نمی‌بره خودشم اصلا نیس وقتیم میاد یه بازی مسخره مافیا نصب کرده صبحو شب همونو بازی میکنه صدبار التماس کردم خوراکی و فیلمو اینا آوردم که دیگه بازی نکنه نه فیلم میبینه نه چایی میوه میخوره نه به حرفام توجه میکنه سرش تو گوشی درحال بازی کردنه بازیش تموم میشه بدو بدو میره خونه مامانش حتی سرشامم بازی میکنه تا موقع خاب حتی باهاش دعوا هم کردم سر بازی کردنش اصلا فایده نداره انگار باشه یا نباشه فرقی نمیکنه خیلی دلتنگ اون روزای خوبمونم😞

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️

بچه نمیخواس؟

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه نمیخواس؟

چرا بابا وقتی فهمید باردارم بال درآورد کلی هدیه واسم خرید 

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
عزیزم آتیشش بزن .منم کمکت میکنم

هووووففففف 😞😞😞

چرا بابا وقتی فهمید باردارم بال درآورد کلی هدیه واسم خرید 

خب پس باهاش رک و راست حرف بزن قطعا حرفی واس گفتن داره

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
خب پس باهاش رک و راست حرف بزن قطعا حرفی واس گفتن داره

بخدا که هیچی نداره 

میگه چشم چشم دیگه بازی نمیکنم همین دست آخره باز میاد خونه میشینه بازی میکنه