2726

مرتیب فشار و قندتون رو کنترل کنید 

چون دیالیز و نارسایی کلیه علت اصلیش فشار بالا و قند بالاست.

حتما مرتب اندازه بگیرید چون یه هو بالاست ولی علامتی نداره

فشار خون بالا و قند بالا

به رگهای کلیه و چشم اسیب میزنن که غیر قابل درمانه

اگه فشارتون و قندتون کنترل شه هیچ اسیبی نمیزنه خیلی خیلی کنترلش راحته  داروهای خیلی خوبی اومده و البته ورزش تغذیه مناسب و حذف استرس همه خیلیییی کمک کننده است

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم

دقیقا. 👌👌

کاش به جای تاپیکای الکی، اینجور تاپیکا رو داشته باشیم

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من کبدم داغونه چرب شده کلا زندگیم بهم ریخته شوهرمم فشارش بالاس ولی یه رسمی دارن توخانوادشون ک هرکد ...

ورزش کن حتما برا کبدت

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
من کبدم داغونه چرب شده کلا زندگیم بهم ریخته شوهرمم فشارش بالاس ولی یه رسمی دارن توخانوادشون ک هرکد ...

اسیب میبینن خدای نکرده

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم
از چند سالگی به بالا باید چک کنی ؟

سن خاصی نداره طرف 17 سالشه میاد فشار خون بالا داره

ای وای ..علائمش چیه ؟

برید دکتر عزیزم اینجوری مشخص نمیشه گاهی هیچ علامتی نداره ولی اسیبشو میزنه

ای وای ..علائمش چیه ؟

سالی یکبار چکاپ انجام بده. خصوصا اگه ارثش تو خانوادتون هست

من آزمایشش رو دادم چند روز پیش هنوز جواب نگرفتم

ان شالله که سلامت باشید🌹🌹

2706