2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هرچیزی که:

علاقه

سرمایه

پارتی 

داشته باشه 

دوبار تاپیک زدم پربازدید شد داستان زندگیم ولی ترکوندن کسی باورش نشد گفتن دروغ میگی اینقدر به خودم بد کردم میگفتن کسی زیربار این خفت ها نمیره مسخرم کردن 🙃🙃💔💔 از سال ۹۷ باکسی تو رابطه بودم بخاطر خیانت هاش افسرده شدم خودکشی کردم درد کشیدم ...با نزدیک ترین دوستام بهم خیانت کرد با چن نفر رابطه داشت من فقط مردم و بخشیدم😔😭 هردفعه قول میداد که درست میشه ولی نشد که نشد حالا که ۲۳ سالمه کنکورم رو از دست دادم،ورزشم هنرم رو ادامه ندادم موهام سفید شده دارم به خودم میام🙂🙂 برای کی تباه شدم اخه ارزشش رو داشت؟؟ من فقط ی بیمارم که وابسته و معتاد ی ادم فوق اشتباه شدم وگرنه هیچ حسی جز تنفر ازش ندارم این وابستگی نمیزاره برا همیشه کنارش بزارم ولی الان بازم خیلی به خودم اومدم. توروخدا برام دعا کنید ادم بشم برا آرامشم ی صلوات بفرستید🙏🙏🌹🌹
در موردش یه توضیح میدی

تاپ ترین رشته از زیر گروه ریاضی رشته مهندسی برقه مث دندون پزشکی برای تجربیا میمونه. گرایش های مختلفی مثل قدرت الکترونیک و مخابرات و.... داره. ب شدت باید ب فیزیک علاقه داشته باشی تا بتونی موفق بشی تو این رشته باید عاشق ریاضیات باشی

اونایی ک گرایش قدرت میرن استخدام نیروگاه های برق میشن. اوناییم که الکترونیک میخونن بیشتر با وسایل الکترونیکی سروکار دارن و میتونن استخدام کارخونه ها و شرکت ها بشن

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
2706