2733
2734
عنوان

دوستان کمک میخوام

43 بازدید | 4 پست

من 8 ساله با یه پسر دوستم..تقریبا 7 ماه پیش اومد خواستگاریم ولی بابام راضی ب ازدواجمون نمیشه..پسره هم خونه داره هم ماشین بابام میگه هر چی داره باباش براش خریده خودش هیچی نداره...همش بهانه های الکی..الان ۶ ماهه ما تمام سعی و تلاشمونو کردیم ک راضی بشه ولی نمیشه..دیگه خسته شدم..زدم ب سیم اخر...خواستم بدونم راهی است ک ما بی اجازه ی پدرم بتونیم ازدواج کنیم؟؟؟ لطفا اگه چیزی میدونین راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=209046703]دلیل اصلی پدرت چیه شاید ی چیزی میدونه ک تو متوجه نشدی [/QUOTE نمی دونم عزیز تا حالا از چند نفر خواستم ک باهاش صحبت کنن همش بهانه های الکی..من امسال درسم تموم میشه میگه باید درسشو بخونه..اونا هم گفتن ما با درس خوندنش مشکل نداریم..بعد بابام گفت ک باید خونه ماشین مغازه شو بزنه ب نامت ۲۰۰ میلیون طلا و ۱۰۰۰ سکه اوناهم قبول کردن..بازم راشون نمیده بیان خونه میگه اصلا من شوهرش نمیدم...نمی دونه بهونه چی بیاره هر چی میگن اونا قبول میکنن خیلی عصبیم کرده

2728