2733
2734
عنوان

امروز اول مهر بود ، یادش بخیر

126 بازدید | 8 پست

یاد بچگی مون بخیر ، چه ذوقی داشتیم

چه شاد بودیم چه سرزنده بودیم

با همه کاستی ها و کمی ها دلمون خوش بود

خدایا چرا زندگیمون اینجور شد

چرا انقد تلخ

حق دلای ما این نبود این جور غصه دار بشیم

جوونی نکردیم ، پیر شدیم

کاش میشد برگردیم ب بچگی ب روزای خوش مدرسه از نو شروع کنیم

ولی نمیشه

خدایا حال دلمو خوب کن ، خیلی حالم بده😢😢

حیف زود گذشت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلامثل اول مهرنیست هیچ حال هوای پاییزومهرنیست خیلی بی روح شده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731

ایشالله خدا بهت آرامش بده

من امروز صبح زود بیدار شدم وا از ته دل احساس خوشبختی کردم که بچه مدرسه ای نیستم بعد آهنگ گذاشتم حرکات موزون انجام دادم

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم

🥲💔

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
ایشالله خدا بهت آرامش بده من امروز صبح زود بیدار شدم وا از ته دل احساس خوشبختی کردم که بچه مدرسه ای ...

ممنون

حاظرم همه عمر رو صبح زود پاشم

ولی برگردم ب بچگی

از نو شرو کنم 😢

وای ن🤮دوران مدرسه

صبح زود 

استرس مشق و امتحان

کیفا سنگین

خوابا با استرس

رقابت

فقط زنگ تفریحاش خوب بود وگرن مدرسه واقعا عمر تلف کزدن بود 

حداقل اینقد زمان و فشار نیاز نبود