2737
2734
عنوان

کیا سقط عمدی داشتند؟؟🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 3686 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر نمیکردم باردار باشم و دارو مصرف میکردم بعد فهمیدم قطع کردم یکهفته بعد خونریزی کردم یهو بعد رفتم ...

.متاسفم.......

منم گفتن قلبش نمیزنه 

ولی از قرص و اینا میترسم بخاطر دوتا بچم مجبورم تو خونه باشم و اینجا سقط کنم

ولی زعفرون و دارچین دم کردم خوردم کلی،اما هیچی به هیچی 

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
نه با قرص  بعدم بقایا بود کورتاژ شدم

اخه بچه پنج ماهه خیلی باید بزرگ باشه نه؟؟؟؟؟

چجوری تونستی دفعش کنی اخه😔

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
2728

من یکیو کلا قرص گداشتم همون اول قلب تشکیل نشد تا ۱۰   ۱۱ هفته صبر کردم  یکی کلا خودش دفع شد ماه سوم که بلافاصله همون ماه باردار شدم اخری بقایا داشتم باز قرص مصرف کردم 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
2738
ممنون عزیزم ❤ ولی خب الهی شکر الان یه تو دلی دارم که سختیای اون موقع رو تلافی داره میکنه😊

الهی شکر

انشالله سالم بیاد بغلت.....

منم دوتا بچه کوچیک دارم

سومی ناخاسته بود

قلبش نمیزنه پنج هفتمه

اما از ترس ن میتونم قرص بخورم نه کورتاژ کنم

منتطرم بیافتم به خونریزی اما هیجی به هیجییییی

ممنون عزیزم ❤ ولی خب الهی شکر الان یه تو دلی دارم که سختیای اون موقع رو تلافی داره میکنه😊

خداروشکر ولی حتما خیلی سختی کشیدی من ماه دوم بود سقط شد خیلی سخت ودردناک بود

اقایون درخواست دوستی ندن  
چجوری خودشون افتادند؟؟؟؟؟؟

قرص کلا مصرف نکردم شش روز خونریزی داشتم بلافاصله همون ماه باردار شدم بچم ۵ سالو نیمشه 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
من یکیو کلا قرص گداشتم همون اول قلب تشکیل نشد تا ۱۰   ۱۱ هفته صبر کردم  یکی کلا خودش دفع ش ...

الهی چقدر درد کشیدی😞😞😞😞😞😞😞😞

من بچم قلبش نمیزنه

نمیخام برم دکتر و کورتاژ بشم

قرصم ک پیدا نمیشه کلا

نمیدونم چ خاکی بریزم

الهی شکر انشالله سالم بیاد بغلت..... منم دوتا بچه کوچیک دارم سومی ناخاسته بود قلبش نمیزنه ...

هشت هفته باید بری برای شنیدن قلب 

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
2706