2737
2734
عنوان

کیا سقط عمدی داشتند؟؟🥲🥲

3685 بازدید | 108 پست

دلیلش چی بوده

وبا چی سقط کردین

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰

من اینجا کاربری رو میشناسم که 2 بار سقط عمدی داشته

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 راحته؟ با چی سقط کردند؟

سقط کلا خطرناکه بخصوص عمدی من سه تا سقط داشتم یکیش خودش افتاد دوتاش با قرص 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
2738
عمدی که نه  ولی تشخیص یه مشکل ژنتیکی دادن تو ۵ ماه ختم بارداری دادن برام

پنج مااااه؟؟؟؟؟؟

کورتاژ گردی؟☹

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
 راحته؟ با چی سقط کردند؟

درجریان جزئیاتش نیستم ولی فک کنم واسشون آسونه بوده آخه 2 بارررر

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
سقط کلا خطرناکه بخصوص عمدی من سه تا سقط داشتم یکیش خودش افتاد دوتاش با قرص 

چجوری خودشون افتادند؟؟؟؟؟؟

ینی چجوری؟ بیشتر توضیح میدی

فکر نمیکردم باردار باشم و دارو مصرف میکردم بعد فهمیدم قطع کردم یکهفته بعد خونریزی کردم یهو بعد رفتم دکتر و سونو و گفتن در حال سقط هست و بهم دارو دادن ۳ روز تو خونه بودم سقط نشد و بعد رفتم بیمارستان بستری شدم سقط شد

و غریب کسی ست که محبوبی ندارد 🥰
چجوری خودشون افتادند؟؟؟؟؟؟

آره خودشون سقط شدن فقط یکی قلب تشکیل نشده بود هفته نه 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

میخوای سقط کنی؟ 

2706