2733
2734

من الان سگم و آشفته حال

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

گر میگیرم و درد دارم فقط

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من به شدت عصبی میشم شکمم باد میکنه و بزرگ میشه گریم میگیره و پاچه همه رو میگیرم و گر میگیریم و لرز میکنم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

متنفرمممممم ازششش

من ۱هفته قبلش شروع میکنم پاچه مردموگرفتن 

اینقدحالم بدمیشه دلم میخواد خودموبکشم هرچی غم تودنیاهست میاد تودلم درحد کورشدن گریه میکنم 

بهونه گریه ناراحتی ازخودم بدم میاد تواین دوره 

2706