2737
2734

گفت سعی کن تو زندگیت تغییر ایجاد کنی. میتونی از وسیله مسیله‌هات شروع کنی. گفتم آره فکر خوبیه، از ماشین و گوشی موبایلم شروع میکنم. یه لحظه سکوت کرد و گفت، نه به نظرم از ظاهرت و لباسات شروع کنی بهتره. فک کنم از اینکه تیشرتمو گذاشته بودم تو شلوارم ناراحت بود.

روزمره نویس. لطفا از لایک کردن تاپیک های بیات خودداری نمایید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کی مهسا گفت بهت ؟

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2728
کی گفت

ایشون یک عاشق دلخسته ان که فقط مهسا براشون با بقیه فرق داره به خاطر مهسا لست سین نمیکنه تلگرامشو

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2738
مارو بگو دنبال نکته اخلاقی بودیم حالا ک اینطور شد فقططططط عکسسسس

از تیشرتم که گذاشته بودم تو شلوار؟

روزمره نویس. لطفا از لایک کردن تاپیک های بیات خودداری نمایید.
ایشون یک عاشق دلخسته ان که فقط مهسا براشون با بقیه فرق داره به خاطر مهسا لست سین نمیکنه تلگرامشو

اصن متوجه نشدم

سرکاریه 

بریم تاپیک بعدی

باید دنیارو دَک کنیم/پسبخندنخندی مدیونی😉
اصن متوجه نشدم سرکاریه  بریم تاپیک بعدی

بریمممم خخخ

2706