2737
2734
عنوان

کیامثله منن؟😐😑خریدلباس و...

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 31 پست
من چون دلم نمیاد وسیله دور بندازم از این به بعد کمتر میخرم که جا برا همشون باشه    

من اتفاقادرموردوسایل همینم تقریباتایه چیزی واقعابه دردنخورنشه دورنمیریزم ونگه میدارم فقط لباس واکسسوری اینجوریم

کتاب پدر پولدار پدر بی پدل رد بخون میدونی چرا وضعشون بهتره چون مصرف گرا نیستن پولاشونو جم میکنن با پ ...

دقیقاپیشرفت نداره زندگیمون چون شوهرم ازمنم بدتره بازمن خیلی بهترم اون بیش ازحداسراف میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاپیشرفت نداره زندگیمون چون شوهرم ازمنم بدتره بازمن خیلی بهترم اون بیش ازحداسراف میکنه

کتاب پدر بی پولدار پدر بی پول رو بخونین

به خودم قول دادم رو کسی به جز خودم دیگه حسابی باز نکنم 🙃
2728
نیازمالی که خداروشکریه زمانی نداشتم واقعاولی بنظرم اونموقع بهتربودم،،ولی الان نیازمالی دارم میم نمیت ...

خرید واقعا لذت بخش و عادت میاره ،فکر کنم حس شما بعد این همه سال ولخرجی سر لباس طبیعی باشه چون منم مقطعی درگیرش بودم آخر کل آنلاین شاپ هارو آنفالو کردم اینستاگرامم حذف کردم ،اگر میتونید همون اول ماه پولتون بدی کسی برات نگه که خرج نشه ،چندماه بگذره از سرتون بیوفته و آگاهانه تر خرج کنید 

یا مثلا لوازم برقی یا طلا ،یه پول خوب براش بدین که فقط در حد رفع نیاز روزانه پول دستتون باشه

اسی شکر خدا کن من کلا فقط ۳ مانتو واسه بیرون دارم بازم الهی شکر ک تنم سالمه 

خداروخیلی شکرمیکنم باورتون میشه هرچی میخرم میام خونه زمانی که یادم می افته سریع سجده شکربجامیارم واسه همه ی داشته هام چون خداروصدهزارمرتبه شکرخداهرچی داده خوبشوبهم داده ولی میگم تنوع طلبم خیلی وفکرم بیخودی درگیرش میشه حسرت بیخودمیخورم

خداروخیلی شکرمیکنم باورتون میشه هرچی میخرم میام خونه زمانی که یادم می افته سریع سجده شکربجامیارم واس ...

بازم شکر خدا ک سجده شکر میکنی ک خدارو فراموش نکردی آبجی 😘❤

این عطر را که به تنت میزنی،موسیقی آرامی ست با امضای خاص تو که جعلش محال است...!♡ بودنت معجزه نبود ک با رفتنت فاجعه بشه‌!!
کمال گرایی یعنی چی؟میشه بگی چطوراینوشخیص دادی؟چرااینجوریم خب؟

من مشاور  نیستم اطلاعاتم محدوده

حدس زدم

افراد کمال گرا اونایی هستن که میخوان بهترین باشن و به این خاطر هرچی داسته باشن هم احساس بدبختی میکنن

🏵حامی حیوانات 🏵/ الهام نیستم اسمم دلارا هست این کاربری مال دوستم بوده ....  / تنها یک چراغ است که مرا هدایت می کند و آن چراغ تجربه است.
2738

گلم راهکاری که خودم عملی کردم رو ب۶ت میگم به جای خرید های مکرر پول هاتو یه جا بذار بعد هر فصل برو اون چیزی که خیلللی چشمت رو گرفته بخر اینجوری بعد از یک سال لباس و کفش و.. داری که همشونو دوس داری و جنس عالی هستن

من کلاپولشوندارم که هرروزهرچی دلم میخادبخرم شایدبخاطرااینه که پولشوندارم 😐

دقیق😶ولی من دلم‌نمیاد خرج خودم کنم با اینک خیلیییی نیاز دارم درامدمو بیشتر واس خانوادم خرج میکنم و اینستا ذخیره شدها پر از لباسهایی ک قراره بخرم و هنو نخریدم😬

همه چیزایی که می شنوی باور نکن و نصف چیزی ک میبینی باور کن، دلنبند واعتماد نکن ب حرفا ب رفتارهاشون فکر کن...

دقیقا منم همینطورم عاشق لباسو اکسسوریم یعنی اکسپلور اینستام فقط پیج لباسو ایناس و اصلا قانع نیسم ب چیزایی ک دارم باید بازم بگیرم همیشه هی تو ذهنم مرور میکنم ک باید این چیزو اون چیزو بگیرم ک با فلان چیز ست بشه حقیقتا خیلی درگیرم🤣🤣🤣ولی این درگیری و قانع نبودنم اذیتم نمیکنه 

دقیقا منم همینطورم عاشق لباسو اکسسوریم یعنی اکسپلور اینستام فقط پیج لباسو ایناس و اصلا قانع نیسم ب چ ...

ازیه لحاظ خوبه آدم ذهنش جای بدی نیست ولی خب وقتی پول ندارم وقانع نیستم این بده😁

2706