2204
2217
عنوان

وقتی شوهرم میره سرکار...

179 بازدید | 19 پست

دلم براش تنگ میشه☹

طوریک میخوام گریه کنم و نذارم بره!

بچه هم نیستما ۲۴سالمه 

قبلا اینطوری نبودم الان یک هفتس اینحوری شدم

دیروزم مامانم رفت یک شهر دیگه خونه داداشم تا ۲هفته نمیاد خیلی گریه کردم 

عوارض اومدن پاییزه یا چی🤷‍♀️🤕🤒

من اگر نیکم یا بد تو برو خود را باش😊❤

عوارض قرنطینه س

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2215

شاید مدت زیادی ندیددش تا الان 

چیزی که نی نی سایتی ها میخوان بهت ثابت کنن خیلی خوشگل و خوش هیکلی همچی تمومی ولی اعتماد به نفس نداری😆ولی خودت میدونی خودشون میدونن شکلت عین میمون هیکلتم عین خرس🦧🦍🐻خیلیم اعتقاد دارن به اینکه حتما حتما باس از شوشوت طلاق بگیری😮👫... آها یادم رفت همه خواهر شوهرت و مادر شوهر و زن داداشا عفریتن تو فرشته ای😈👿🧚🧚‍♀️🧚‍♂️میخوام بگم فضای جالبی داره بخندید و شاد باشید😁
2050

من ۵ساله اینطورم😂😑

محبوبِ من، شما تنها گلِ من در این عالمید🥰🌸💓 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم، تو نور چشمهای منی🌙به قول دیالوگ سریال بانوی عمارت؛ خونه ی  شوهرم،خونه ی خداست😍🧿 خداجونم میشه نگاهم کنی،صدام و میشنوی؟؟؟🕋 چقدر خوبه که تو از ارزوهای من خبر داری، خدای قشنگم 🌸🍃

نمیدونم تا حالا دلم نخواسته بیشتر بمونه تازه میگم دیرت شد بدوووو

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
نمیدونم تا حالا دلم نخواسته بیشتر بمونه تازه میگم دیرت شد بدوووو

🤭

من قبلا نرمال بودم میرفت حس خاصی نداشتم ممکن بود حوصلم سربره فقط اما الان یهفتس عمیقا دلتنگ میشم 

حس میکنم ممکنه بره نیاد دیگ 🤕

ینی تااین حد 

من اگر نیکم یا بد تو برو خود را باش😊❤
🤭 من قبلا نرمال بودم میرفت حس خاصی نداشتم ممکن بود حوصلم سربره فقط اما الان یهفتس عمیقا دلتنگ میشم ...

اوخی خدا حفظتون کنه برا هم 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
1718