2137
2106

ندیدم 

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗

کدوم فیلم سرنا ؟

کدوم پاسخ دنیا ؟

باز من از چی عقب موندم   

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

اخرش چیشد با مهرادجم؟ برگشت ایران یا ن

❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍👶خدا تورو هدیه داده ب من ان شاء الله صحیح و سالم بغل بگیرمت  ممنونممممم خداجونم 🙂 کاربرعزیز  از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2166

که بود چه شد چه کرد؟🤔

همونیم که دوسم داشتید 😎✌️                           عاقا بی زحمت با من مخالفین ریپ نزین                         چون من اختیار دهنمو ندارم مرسی عه😎✌️ 
2050

خب اشتباه از سرنا بوده

رسما مسخرش کرده

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری چهارم😩 وقتی ریپلی میکنی و چرت میگی و من جواب نمیدم ب این معنی نیست ک جوابی ندارم.. معنیش اینه ک نمیخام خودمو همسطح تو کنم....بشدت پایبند جمله جواب ابلهان خاموشی ست هستم😅😅😅یه شیر از جفتش مطمئنه میفرستش شکار احتمال نمیده با گورخر بریزه روهم😕 میگن یارو میخاست اسبشو حرص بده سوار الاغ میشد😂قشنگش اینه نماشو داشته باشی ولی خودنمایی نکنی😉من اهمیت نمیدم  مسلمون، مسیحی ، بی دین، خوشگل،زشت ،قدبلند، قد کوتاه، چاق ،لاغر،سفید پوست،سیاه پوست، پولدار یا فقیری اگ تو با من خوب باشی منم باتو خوبم❣ امروز  یه پیرزن🤶به ماشین نیروی انتظامی👮‍♂️🚔 گف دربست دوست دارم همینقدر از دنیا بی خبر باشم ⚰🚬       
کدوم فیلم سرنا ؟ کدوم پاسخ دنیا ؟

اون فیلم سرنا که سرچ های عحیب و غریب گوگل هست که توش دنیا جهان بخت سرچ میکنه که خواننده بعدی که میاد خارج کیه

دنیا جواب داده بود چه ربطی داره؟؟ فیلمش کامل نبود

همینقدرشم برا من باز شد😶

2183