2137
2106
عنوان

به نظرتون مسخره ام نمیکنن اگه....

317 بازدید | 31 پست

من خیلی باحجابم یعنی حتی ی تال موهام هم پیدا نیست ولی چادری نیستما،طرز لباس پوشیدنم هم ی مانتو با شلوار لی یا ساپورت هست به نظرتون اگه لاک صورتی یا قرمز و..بزنم بقیه مسخره ام میکنن؟

آخه خیلی از این قرتی بازی ها دوست دارم😁

نععع

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

نه به کسی چه

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      

هرجور خودت دوست داری باش

دختران خوب👩عاشق پسران بد🧟‍♂️هستند،پسران خوب👦عاشق دختران بد🧟‍♀️...وقتی آدم بدی خیانت می کند💔؛مردم سرزنشش میکنند که عشق صدمه می زند🚶‍♀!عشق هرگز صدمه ای نمی زند،انتظارات آسیب می رسانند🙂
2050

منم خودم شخصا اینکارونمیپسندم ،احساس میکنم جلوه ی خوبی نداره

۸۰کیلوهستم،هدفف اولم ۷۰کیلو،،،۳مهر۱۴۰۰💜💜💜💜ژَ وی دنیا بی وفا مَ ندی خیرو بهرَ!😔هدف⬅️لاغری و خیاطی🥰برای تو، برای چشمهایت برای من برای دردهایم💔💔برای ما، برای این همه تنهایی ای کاش خداکاری کند💔

نه 

اونجوری باش که دلت خوشه

گور بابای حرف مردم

مگه چند بار قراره زندگی رو تجربه کنیم

پروفایلم اون لحظه ایه که سیندرلا لنگه دیگه ی کفشو از جیبش در میاره میگه : نگران نباشین من لنگشو داااررررم 😅😍 قیافه نا مادری : 😲😲🙀🙀🙀🤬🤬😱😱😱
2087
یکی میشناسم همینحوریه کل فامیل حرفشو میزنن البته خودش اینجوری دوست داره ولی خودت یکم فک کن حجاب داشت ...

ایراد از اون نیست از کل فامیله البته جسارت نباشه .

.مشتعلعشقعلیمچهکنم.این درست اسم کاربریمه 

ببین خوشگله این مردم و جماعت دهنشون واسه هر حرفی بازه

هر جوری دوست داری زندگی کن

اگر روحیه حساسی داری و فکر میکنی این کار چه عواقبی واست داره انجام نده

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه که اون سن چیکار کردم و چی به سر خودم اوردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و نابود کرد....
1718