2726

چیکار کنم حالا هیچی خوشحالم نمیکنه مرگ از جمله می می ناز و مامان ترنم 😔

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   

وا

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

مرگ حقه.... حق همه.. من... بقیه و..... 

با واقعیت زندگی کنار بیا انکارش نکن

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه فقط اعضای این سایت میمیرن؟؟؟ اطرافیانت فوتی نداشتین تاحالا؟

چقدر تو هر حالتی دنبال خندیدن هستید قسم میخورم همین شماها هیچ موقع شاد واقعی نیستید

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   
مگه فقط اعضای این سایت میمیرن؟؟؟ اطرافیانت فوتی نداشتین تاحالا؟

بقبه فامیل بودن که ارتباطی نداشتیم اینجا پیام دادهوبودن ولی حالا مردن و نیستن و می می ناز نوشته بود از مرگ نمیترسم فقط به خاطر بچه و شوهرم میخوام زنده بمونم این حرفش قلبمو شکست و از اون موقع دل شکسته هستم 

بقبه فامیل بودن که ارتباطی نداشتیم اینجا پیام دادهوبودن ولی حالا مردن و نیستن و می می ناز نوشته بود ...

هیچوقت از روی‌یه پست کسی رو قضاوت نکن

شما یه تاپیک اینجا دیدی و‌انقدر ناراحت و بهم‌ریخته ای من خودم عزیزامو جلو چشام خاک کردن و نتونستم کاری کنم

توی تاپیکت من نخندیدم که اون حرفو‌بهم زدی

هیچوقت از روی‌یه پست کسی رو قضاوت نکن شما یه تاپیک اینجا دیدی و‌انقدر ناراحت و بهم‌ریخته ای من خودم ...

حرف شما باعث خنده بقیه شد به نظرم نباید وقتی کسی حالش بده داغش رو بیشتر کنیم عزیز

2706