2733
2739
وقتی تاپیکتون رو خوندم خیلی ناراحت شدم و ذخیره کردم و چند وقت یکبار سر میزدم به تاپیکتون. الان که دی ...

فدات شم عزیزم

محتاج دعاهاتونم 

خیلی ممنونم و با تمام وجود دعا می کنم هر کسی از خدا فرزندی می خواهد خدا یه فرزند سالم و صالح به آسان‌ترین روش ممکن نصیبش کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۸ هفته و یک روز بودم ولی جنین ۷ هفته بود. شنبه باید دوباره برم سونو. دعا کنید انشالله رشد خوبی کر ...

طبق پریودی هشت هفته بودی؟

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍
فدات عزیزم خیلی ممنونم در حقم خواهری می کنی انشالله شما هم به همه آرزوهات برسی

قربونت عزیزم 

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍
2728

چقدر خوشحال شدم آخرین صفحه تاپیک نوشتین جنین سالمه😍😍😍 خداروشکر انشالله سالم و سلامت بغلش کنی❤🧿

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
ممنونم دوستان که وقت گذاشتید و تاپیک رودیدید. امیدم به خداست و راضی هستم به رضای خودش. اگه قابل بود ...

انشالا ب حق حضرت زینب ب آرزوت برسی صاحب فرزند سالم بشی..ولی بنظرم امیدتو از دست نده و داروهاتو مصرف کن تا دوهفته دیگه که انشالا بری سونو 

خدایا شکرت..

اولین چیزی ک مهمه اینه استرسی نداشته باشی منفی فکر نکنی الهی ب ابرو حضرت زهراربچتو سالم بغل میکنی ابجی تبریک میگم بابت باداری😍😍😍😍😍حتما زیر نظر دکتر باش

میشه واسه حاجت دلم دعا کنی؟اگه دعام ♥️♥️
2738
دوست جونم پس لک بینی دیشب چی؟ اینکه سونو فقط ساک خالی خالی دید چی؟ نا شکر نیستم ولی دلم از خدا خیل ...

مگه دست توئه که شرمنده شی؟!! 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
دکتر با کمال بی انصافی گفت یا سقط شده یا سقط میشه. خواستم ازش سوال بپرسم گفت خانم برو وقت منو نگیر. ...

متاسفم برا اون مثلا دکتر ، عوض کن حتما دکترت رو 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
خدا رو شکر که شوهرت خوبه من شوهرم خودش مشکل داره و دکترا گفتن هیچ راهی جز جنین اهدایی نیست با این ح ...

خدا به اون بچه نمیده بخاطر اخلاق گ..ش ، تو چرا موندی ؟ حداقل اخلاق داشت میکفتی واسه اخلاقش موندم!

عزیزم نگران نباش انشاا.. هرچی خیروصلاحته پیش بیاد.توکل داشته باش جوش نزن آروم باش تاشرایطت بهتربشه.منم منتظرم الان یکساله.سنمم کم نیست ماهم هنوز موفق نشدیم.خیلیا تواین سایت شرایط منوشمارو دارن ناامیدنشو.خدا به حق این روزا و عیدی ک در پیشه به هممون سالمشوبده

انشاا.. برآوردگی حاجت دل تک تک شما نی نی سایتیای مهربون
خدا به اون بچه نمیده بخاطر اخلاق گ..ش ، تو چرا موندی ؟ حداقل اخلاق داشت میکفتی واسه اخلاقش موندم!

چ کنم آخه

طلاقم بخوام بگیرم میدونم ک اذیتم میکنه و چند سالی دستم بنده تا بتونم جدا بشم

میگه اگه جدا شدی آبرتو همه جا میبرم یا بلایی سرت میارم

میترسم ازش

بعدشم کجا برم مامانم راهم نمیده ک طلاق بگیرم

دیگه سرنوشت منم این بوده باید قبول کنم

ب همه چیز فکر کردم هیچ راهی نیست ن موندن ن جدا شدن فقط ی راه هست که فرار کنم برم قاچاقی ی کشور دیگه ک نتونه پیدام کنه راحت زندگی کنم

اگه میشه برام صلوات بفرستید و یه دعایی در حقم بکنید.شاید این گره کور با دعای شما باز شد🙏🏻🌹
چ کنم آخه طلاقم بخوام بگیرم میدونم ک اذیتم میکنه و چند سالی دستم بنده تا بتونم جدا بشم میگه اگه جد ...

ایشالا که بهترین تصمیم رو بگیری برا زندگیت 🤲

2706