2733
2734

سلام دوستان

مدتهاست تاپیک نزده بودم ولی اینبار به کمک و همدلی شما واقعا احتیاج دارم. من تا به حال سه بار سقط در هفته های ۱۶ و ۷ و ۶ داشته ام و مدتها درگیر درمان تخصصی بوده ام. از تاپیکهای می توانید ببینید.

الان بعد از یک سال درمان بالاخره باردار شدم. اولین روز آخرین قاعدگی من ۲۲ مرداد بوده یعنی سن بارداری ام ۵ هفته و ۶ روز است. بتای من ۲ روز بعد از تاخیر۱۲۵۱  و ۴۸ ساعت بعد ۲۸۴۲ بود که بیشتر از دو برابر شده. همه چیز عالی بود و همه علائم بارداری مثل سینه درد و تهوع و... را داشتم تا دیشب که ناگهان بی علت لک قرمز روشن در حد دو الی سه قطره دیدم. و نمی دونم تلقین شد یا چی که همه علائم بارداری ام تقریبا از بین رفت. از دیشب دیگه لک نداشتم البته شیاف پروژسترون ۴۰۰ گذاشتم. صبح رفتم سونو شکمی، ساک بارداری حدود ۱۲ میلی متری دید ولی بدون جنین و کیسه زرده. گفت شاید سقط کردی شاید هم به زودی سقط بشه. الان درد و لک بینی ندارم ولی علامتی از بارداری هم ندارم. فقط یه دنیا غصه روی دلم ریخته. ۷ ساله دربه در یک بچه ام . از ۲۹ سالگی ... فردا تولد ۳۶ سالگی منه و این هم کادوی تولدم.....

ازتون خواهش می کنم اگه تجربه ای دارید راهنمایی ام کنید. اصلا امیدی می تونم داشته باشم؟

میرسه،

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

انشالله که بارداری و سالم بغلش کنی

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طب اسلامی یه دارو داره به اسم فرفیون اگه بچه ای باشه مثل سرکلاژ عمل می کنه اگه بدون عوارضه 

برای دیدن قلب زود بوده استراحت کن استرس نداشته باش اصلا

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

دقیقا منم اینجورم یه سقط ۶ هفته که خود به خود سقط شد به شدت تحرکم بالا بود نمیدونستم باردارم 

دومی ۱۷ هفته ناهنجاری قلبی داشت 

سومی همین یه ماه پیش ۸ هفته ایست قلبی کرد 

من که از خیرش گذشتم دیگه 

تو خیال شو و روژ منی تونی احساسم ☺️امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت 🌱هرگز از چيزيكه واقعا ميخواى دست نكش. صبر كردن سخته، اما حسرت خوردن خيلى سخت تره .🌱♥️برام مهم نيست مردم راجع به من چی فکر می کنن، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم.✌🏻 ....راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..یه خانم متاهل کوچولوام که کلی هدف و آرزوهای قشنگ داره 🌱✌که به همشون میرسه...🥰😍👊
انشالله که بارداری و سالم بغلش کنی

دوست جونم پس لک بینی دیشب چی؟

اینکه سونو فقط ساک خالی خالی دید چی؟

نا شکر نیستم ولی دلم از خدا خیلی گرفته.

منو شرمنده شوهرم کرد.

2738
اصلا نگران‌نباش هفته هشت بری سونو انشاالله صدای قلبشو میشنوی من طبق آخرین پریودم 6هفتم بود رفتم‌ دک ...

خدا از دهنت بشنوه. انشالله 

لک بینی مهم نیست.

خدا دردانه ات رو برات نگه داره.

اصلا جنینی دیده نشد ساک خالی بود.

خب زوده عزیز من پنج شش هفته فقط ساک و میبنن 

هشت هفته باید بری برای قلب

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

زود رفتی گلم..دو هفته دیگه برو..ان شالله خدا برات حفظش کنه

ما چون دو دریچه روبروی هم..آگاه ز هر بگو مگوی هم....هر روز سلام و پرسش و خنده...هر روز قرار روز آینده..اکنون دل من شکسته و خسته اس...چون یکی از این دریچه ها بسته اس...نه مهر فزون نه ماه جادو کرد..نفرین به سفر که هرچه کرد او کرد.....
دقیقا منم اینجورم یه سقط ۶ هفته که خود به خود سقط شد به شدت تحرکم بالا بود نمیدونستم باردارم  ...

شوهرم خیلی مرد خوبیه. عاشقانه دوستش دارم. هفت ساله هر کاری تونسته کرده، هر دکتری ،هر خرجی، همه جا . ولی بازم شرمنده اش شدم.

خدا از دهنت بشنوه. انشالله  لک بینی مهم نیست. خدا دردانه ات رو برات نگه داره.

منم لک قهوه ای داشتم همون هفته ها عزیزم و شیاف استفاده میکردم

نگران نباش و استراحت کن دو هفته بعد برو سونو انشاالله صدای قلب کوچولوشو میشنوی گلم

2706