2726
عنوان

شپش سر

671 بازدید | 20 پست

سلام خانوما.یه سوال داشتم ممکنه شامپو بدن که به سر بزنی شپش بگیری؟؟؟

دخترم پوست بدنش و پوست سرش خیلی خشک بود و میخارید دکتر یه شامپو بدن داد ک گفت به موهاشوم بزنم،پوستش که خوب شد من بازم ادامه دادم و ازهمون شامپو واسه سرش استفاده کردم حالا۲ماهه هم دخترم و هم خودم شپش میگیریم و خوب میشه و دوباره میگیریم تقریبا۲هفته ای میشه که قشنگ پاک شده سرمون و خوب شدیم ۲روز پیش دخترم بردم حموم و ازهموم شامپو زدم و امروز دیدم روی سر هردوتامون رشکِ،میگم نکنه ازهمون شامپو باشه

از اطرافیان هم مطمئنم که کسی نداره و تو خونه هم همه لباسا و روبالشتی ها رو شسته بودم

نع بابا

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فک میکنی سرت پاک شده صد در صد از تخم‌هاش تو سرتون‌مونده و تبدیل به شپش میشه.فک‌نکنم  از شاپو با ...

آخه بازم نگامیکردم سرش و با شونه نانو شونه میکردم ولی هیچی نبود

نه شپش حشره هست فعل و انفعال شیمیایی نیست که از شامپو بیاد . موجود زنده هست . زنجیره اش توی سرتون قطع نشده . حشره در مراحل اولش در حد یه نقطه ریز و سیاه هست واقعا تشخیصش سخته . من این مشکلو داشتم اگر دوست دارید تاپیک منو در این مورد بخونید

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
آخه بازم نگامیکردم سرش و با شونه نانو شونه میکردم ولی هیچی نبود

منم دوبار پسرم از مدرسه گرفته با چراغ قوه سرشو نگا میکردم قشنگ‌مشخص میشد .حالا یه راهکار بهت میدم هروقت رفتی حموم با دخترت رو سرتون نرم کننده بریز جوری که قشنگ لیز بشه بعد با اون‌شونه مخصوصا هی شونه کن بزن تو یه تشت آب قشنگ مشخص میشه اگه چیزی باشه این کارو ایتقدر تکرار کن هروقت رفتی حموم تا تموم بشه تخم هاش 

تو غماشون بودیم گفتن جبران میکنیم.تو خوشی هاشون گفتن جات خالی ✌😏
نه شپش حشره هست فعل و انفعال شیمیایی نیست که از شامپو بیاد . موجود زنده هست . زنجیره اش توی سرتون قط ...

شامپوی ضد شوره مدیلن برای موهای چرب واقعا با این خوب شد موهاش؟؟؟من شامپو ضد شپش دای لیس گرفتم و به فاصله۱هفته زدم و۸ساعتم باید باشه واسه واسه۲،۳هفته خوب بود

2706