2726
عنوان

خانومهایی که درامد ندارن و شاغلن نیستن....

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 45 پست

من فکر میکنم خانم شاغل به سختی پول در میاره قدرش رو بیشتر می‌دونه . 

امروز ب خواهرم گفتم حاضر نیستم الکی پولم هدر بدم مگر اینکه واقعا اون جنس ارزشش داشته باشه 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب هر کس یه معیاری داره واس خودش🙂

یکی یه دست مانتو رو ۵ سال میپوشه و بفکر اینه پولاشو پس انداز کنه واس بچه هاش 

یکیم خرج می‌کنه واسه دل خودش ت لحظه زندگی می‌کنه گیر پول نیست خیلی

من موقعی که شاغل بودم بهترین چیزارو میخریدم چون ترس نداشتم که پولم تموم میشه

الان که بیکارم شوهرم ماهیانه میده اصلا نمیتونم چیزی بخرم  اگه شوهرم بخواد بخره میگه هرچی میپسندی بخر نگران پولش نباش اما من باز نگران قیمتشم

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
چون با زحمت درآمد داشتن آشنا نیستند اگر خودشون درآمد داشتن اینجوری نبودن

منم اینطور فکر می کردم ... ولی باور کنید بیشتر خانومهای خانه دار خیلی راحت پول خرج می کنن

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

من که هرچی آدم دیدم تو اطرافیانم برعکس حرفتو بوده 

تو خیال شو و روژ منی تونی احساسم ☺️امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت 🌱هرگز از چيزيكه واقعا ميخواى دست نكش. صبر كردن سخته، اما حسرت خوردن خيلى سخت تره .🌱♥️برام مهم نيست مردم راجع به من چی فکر می کنن، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم.✌🏻 ....راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..یه خانم متاهل کوچولوام که کلی هدف و آرزوهای قشنگ داره 🌱✌که به همشون میرسه...🥰😍👊
این تعمیم شما اصلا درست نیست برخی از خانمای خانه دارهم قدر پولو میدونن از طرفی چون درامد فقط از طرف همسرشون هست معمولا پول زیادی دستشون نمیاد
خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃

چون زنای شاغل صبح زود وقتی همه اونا خوابن میرن سرکار با استرس بچشونو یا میزارن خونه یا مهد میرن شرکت زحمت میکشن پول درمیارن و قدر ریال پولشونو میدونن ولی اونا نمیدونن برای ریالهای این پولا شوهراشون عرق ریختن و زحمت کشیدن منم زیاد دیدم از این خانما که فقط اذعا دارن و خرج کردن بلدن جمع نبستما منو نخورید لطفا

من تو اطرافم اونهایی که متاهل هستند و شاغل نیستند خیلی خرج میکنند مرتب لباس و طلا میخرند  طلا که مبخرند میخواهند برای خودون پس انداز بشه لباس و وسایلم میخرن چون تصورشون این هست وظیفه مرد است تامین کنه اگر نداره مشکل خودشه  

ولی مجردهای شاغل جمع میکنند و متاهل های شاغل متوسط هستند 

2706